U-LEAD

Сталий розвиток

про цінність

Ми тестуємо технології, які дозволяють створити будівлі для ЦНАПів які споживають менше енергії та створюють сприятливу та комфортну атмосферу для відвідувачів та працівників.

Проект вивчає можливість застосування енергоефективних технологій, у тому числі застосування теплових насосів та сонячних батарей.

Особлива увага приділяється матеріалам, які будуть застосовуватись для ремонту та будівництва ЦНАП – вони повинні відповідати вимогам щодо безпечності та екологічності.

новини напряму

Рекомендації щодо надання послуг соціального характеру у ЦНАП

Експерти напряму з покращення якості наданя адміністративних послуг для населення Програми «U-LEAD з Європою» підготували рекомендації щодо надання послуг соціального характеру у ЦНАП. Документ містить відповіді та наступні питання:

Анонс! Вебінар «Впровадження ґендерного підходу в роботі публічних інституцій громади на прикладі ЦНАП»

Запрошуємо на вебінар «Впровадження ґендерного підходу в роботі публічних інституцій громади на прикладі ЦНАП», організований напрямом з покращення якості надання адмінпослуг Програми «U-LEAD з Європою»

У Полянській громаді на Закарпатті відкрився ЦНАП, створений за підтримки Програми «U-LEAD з Європою»

23 грудня, у річницю cтворення Полянської громади, відбулося урочисте відкриття нового центру надання адміністративних послуг. Допомогу в інституційному створенні ЦНАП та трьох віддалених робочих місць адміністраторів громаді надала Програма «U-LEAD з Європою». В центральному офісі ЦНАП надається 259 послуг, включно з послугами РАЦС, соціального захисту, пенсійного фонду та іншими, найнеобхіднішими для мешканців громади. 127 послуг надаються у селищах Плоске, Родниківка та Солочин

Посол Матті Маасікас, Голова Представництва ЄС в Україні, про фінансування ЦНАП

Під час онлайн-конференції «Досягнення та виклики у сфері адмінпослуг 2020 - 2021», що відбулася 8 грудня 2020 року, Посол Матті Маасікас, Голова Представництва ЄС в Україні звернувся до учасників заходу

100 заявок отримала Служба Експертної Підтримки ЦНАП

100 органів місцевого самоврядування з уcіх областей України звернулися за інституційною підтримкою у створенні належного ЦНАП до Служби Експертної Підтримки, яка працює за підтримки напрямку з покращення якості надання адмінпослуг для населення Програми «U-LEAD з Європою»

Більше новин