Звернення до громад-партнерів Фази Впровадження Програми «U-LEAD з Європою»

Шановні Партнери! У зв’язку з державними карантинними заходами, спричиненими пандемією COVID-19, ми хочемо проінформувати вас щодо поточного статусу реалізації Фази Впровадження Програми «U-LEAD з Європою»

У зв’язку з державними карантинними заходами, спричиненими пандемією COVID-19, хочемо проінформувати вас щодо поточного статусу реалізації Фази Впровадження Програми
«U-LEAD з Європою», Компонент 2 «Підтримка для покращення якості надання адміністративних послуг», яка фінансується Європейським Союзом та його державами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією, і реалізується Шведським агентством з питань міжнародної співпраці та розвитку (Sida).

В зв’язку з непереборними обставинами Програмою прийняте рішення щодо відтермінування початку активної фази впровадження Технічних Завдань та візитів регіональних спеціалістів в громади до закінчення карантинних заходів, орієнтовно до кінця квітня 2020 року. Станом на сьогодні ми будемо співпрацювати з учасниками дистанційно, коли це можливо.

За посиланнями – детальна інформація щодо кожного раунду Фази Впровадження:

Лист до партнерів Фази Впровадження, Раунд 2

Лист до партнерів Фази Впровадження, Раунд 3

Лист до партнерів Фази Впровадження, Раунд 4

Бережіть себе та близьких.

З повагою,
команда напряму з покращення якості надання адмінпослуг для населення Програми “U-LEAD з Європою”

 

Поділитися: