Єврокомісар ознайомився з можливостями першого в Україні мобільного ЦНАП

Перший в Україні мобільний ЦНАП, створений за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» у Славутській громаді, був представлений Йоганнесу Гану, Комісару ЄС з питань європейської політики сусідства та перемовин щодо розширення, під час його візиту до України

Разом із Геннадієм Зубко, Віце-прем’єр-міністром, Міністром регіонального розвитку України, Комісар Ган оглянув мобільний офіс та дізнався, що завдяки ЦНАП 80 видів адміністративних послуг стали доступними більш ніж для 8 000 жителів віддалених населених пунктів громади. Серед доступних у мобільному ЦНАП послуг є й найбільш популярні серед населення, такі як соціальні послуги, реєстрація бізнесу та нерухомості. Наразі громада працює над підключенням в мобільний ЦНАП паспортного обладнання та збільшення кількості послуг до 200.

Також, Комісар Ган дізнався про результати Початкової фази напряму з покращення якості надання адміністративних послуг для населення Програми «U-LEAD з Європою» та прогрес розробки системи обміну даними «Трембіта» та інформаційної системи для ЦНАП, що реалізуються EGOV4Ukraine.

 

Поділитися: