Вже більше 500 представників громад відвідали належні ЦНАП в рамках навчальних візитів

Цього тижня ще 130 активістів громад, включно з головами ОТГ та керівниками ЦНАП, прийняли участь у серії навчальних візитів до належних ЦНАП в рамках Фази впровадження Програми «U-LEAD з Європою». Загалом, кращі ЦНАП країни вже відвідали понад 500 лідерів громад

Представники громад відвідали спільний ЦНАП Веселівської ОТГ, Запорізька область, та ознайомились з роботою мобільного ЦНАП Славутської ОТГ, Хмельницька область. Також навчальні візити було проведено у зразкові ЦНАП міста Білгород-Дністровський, Одеська область, міста Дубно, Рівненська область, Тячівської ОТГ, Закарпатська область, Краснопільської ОТГ, Полтавська область, Меджибізької ОТГ, Хмельницька область та Тростянецької ОТГ, Львівська область.

Під час візитів учасники ознайомилися з практичними аспектами надання якісних адмінпослуг мешканцям, з принципами інституційної та фізичної організації роботи ЦНАП, ключовими елементами  інфраструктури належного ЦНАП.

Деякі відгуки учасників:

«Дуже сподобалася організація ознайомчого візиту, також отримала змістовні та кваліфіковані відповіді на запитання. Бажаю не зупинятися на досягнутому та успіхів у Ваших корисних справах для ЦНАП.»

«Знайомство та обмін досвідом з колегами, ознайомлення з ЦНАП – яким він має бути!»

«Можливість подивитися на роботу колег і на результат співпраці з Програмою U-LEAD.»

Наступного тижня відбудеться ще 5 навчальних візитів:

2 жовтня – ЦНАП Гостомельської громади, Київська область
3 жовтня – спільний ЦНАП Новоушицької ОТГ, Хмельницька область
3 жовтня – ЦНАП Вербківської ОТГ, Дніпропетровська область
4 та 5 жовтня – спільний ЦНАП Краснопільської ОТГ, Сумська область.

 

 
Поділитися: