ВУЛИК – назва нової інформаційної системи для ЦНАП

«Вулик» - саме така назва перемогла у конкурсі на вибір назви інформаційної системи для Центрів надання адміністративних послуг. Такий варіант запропонував експерт з інформаційної безпеки Дмитро Савранчук

«Це ім’я точно описує те, що відбувається всередині інформаційної системи, а також позитивно асоціюється з його корисністю: вулик приносить людям мед, а інформаційна система економить час», – зазначила Марі Педак, керівник команди проекту EGOV4UKRAINE.

«Вулик» – це ефективна система автоматизації адміністративних процесів ЦНАП. Вона підвищує доступність та якість адміністративних послуг для населення, знижує паперовий документообіг та забезпечує надійність зберігання та захисту інформації. Інформаційна система «Вулик» відрізняється від інших наявністю доступу до державних реєстрів та обміну інформацією через систему «Трембіта». Це дозволяє надавати адміністративні послуги громадянам та юридичним особам швидко та якісно.

Інформаційна система «Вулик» буде пілотована в 10 ЦНАП протягом найближчих кількох місяців та реалізована проектом EGOV4UKRAINE в рамках діяльності Програми «U-LEAD з Європою» протягом наступних двох років.

Дизайн інформаційної системи «Вулик»

Титульне фото: Стародавній український вулик та Дмитро Савранчук, автор імені ІТ системи

Поділитися: