В Миколаївській ОТГ буде збудований сучасний ЦНАП за європейськими стандартами

В центрі села Миколаївка Сумської області з’явиться сучасний центр надання адміністративних послуг для жителів Миколаївської ОТГ

В центрі села Миколаївка Сумської області з’явиться сучасний центр надання адміністративних послуг для жителів Миколаївської ОТГ. Близько 10 000 жителів ОТГ, отримають зручний доступ до якісних адміністративних послуг. Концепція Центру створена в результаті партнерської роботи шведських та українських експертів, в рамках діяльності Програми U-LEAD Компонент 2, початкова фаза.

Завдяки спеціальним енергозберігаючим технологіям, що застосовуватимуться при будівництві приміщення, вже за 5 років громада зекономить близько 30% енергії, необхідної для роботи ЦНАП.

Центр міститиме 7 робочих місць, де працюватимуть фахівці, які пройшли навчання за спеціально розробленою навчальною програмою Програми U-LEAD Компонент 2. Навчання тривало два місяці та складалося з п’яти модулів на актуальні для майбутніх співробітників ЦНАП теми.

В ЦНАП буде встановлене програмне забезпечення «Універсам послуг», що значно прискорює надання адміністративних послуг громадянам.

Наразі триває тендер на будівництво Центру. Орієнтовна вартість будівництва становить 50 000,00 EUR.

Урочисте відкриття планується в грудні 2017 року.

Поділитися: