В Авангардівській громаді Одеської області модернізовано ЦНАП за підтримки Програми ЄС «U-LEAD з Європою»

1 червня 2021 року в Авангардівській громаді Одеської області відбулося свято відкриття належного ЦНАП, модернізованого за підтримки Програми ЄС «U-LEAD з Європою». Громада облаштувала центр у новій триповерховій адміністративній будівлі, прибудованій до будинку культури. Дизайн-проєкт Центру був розроблений Програмою «U-LEAD з Європою»

Модернізований ЦНАП надаватиме майже 11 тисячам мешканців понад 130 послуг включно з послугами соціального характеру, реєстрацією місця проживання, землі, бізнесу та нерухомості. Також у ЦНАП надаються послуги з реєстрації транспортних засобів та видачі посвідчень водія. За підтримки U-LEAD у громаді також створене віддалене робоче місце адміністратора у селі Нова Долина, на якому надається 73 адміністративні послуги.

«Ми дякуємо нашим партнерам за ефективну співпрацю та проактивну позицію у модернізації ЦНАП громади до належного. Впевнена, мешканці та бізнес спільнота відчують зміни у якості надання державних послуг, що сприятиме стійкому розвитку Авангардівської громади», – зазначила Ольга Глазунова, керівник команди в Україні напряму з покращення якості надання адміністративних послуг для населення Програми «U-LEAD з Європою».

Сучасне та комфортне приміщення ЦНАП збудували за рахунок коштів місцевого бюджету, Громада виділила фінансування у розмірі понад 11,5 мільйонів грн. За підтримки Програми «U-LEAD з Європою» тринадцять робочих місць основного офісу ЦНАП облаштовані сучасними меблями, технікою, програмним забезпеченням та системою автоматизації роботи ЦНАП «Вулик». Також у рамках Програми всі співробітники Центру та ВРМ пройшли навчання за 5-модульною системою щодо особливостей надання адміністративних послуг, роботи з клієнтами, ділової етики, гендерних питань та інших важливих тем, з якими щодня стикається персонал належного ЦНАП.

Сергій Хрустовський, голова Авангардівської громади, наголосив: «Наша громада успішно розвивається та має багато планів та проєктів. Функціонування належної системи доступу до адміністративних послуг є необхідною умовою для стійкого розвитку, і ми дуже вдячні нашим європейським партнерам, Програмі «U-LEAD з Європою» за підтримку та допомогу у створенні належного ЦНАП».

Загалом, до кінця червня 2021 року в Одеській області запрацює 10 ЦНАП, створених чи модернізованих за підтримки Програми «U-LEAD з Європою».

     
Поділитися: