Уточнення щодо громад-партнерів Фази Впровадження в контексті нового адміністративно-територіального устрою

Одним з ключових завдань Програми «U-LEAD з Європою» є підтримка створення ЦНАП у територіальних громадах з метою налагодження оптимальної системи надання адміністративних послуг та максимального наближення послуг до мешканців. Внаслідок затвердження нового адміністративно-територіального устрою (АТУ) України та спричинених ним змін у законодавстві Програма зіштовхнулася з ситуацією можливого невиконання своїх зобов’язань, адже 24 з 562 громад-партнерів Програми змінять свій адміністративний статус

В результаті цього реалізація розроблених для цих громад індивідуальних Технічних Завдань стала неможливою. На жаль, продовження роботи по реалізації таких Технічних Завдань може призвести до нецільового використання ресурсів Програми, а також до нераціональних витрат місцевого бюджету та ресурсів Уряду України.

В зв’язку з цим, Програмою було прийняте рішення про тимчасове призупинення підтримки 24 громад з метою розробки для них нових Технічних Завдань, які будуть погоджені з головами тергромад на початку грудня 2020 року. Після цього розпочнеться їх реалізація.

Строки виконання нового Технічного Завдання, включно з завершенням фізичних поставок, будуть аналогічні умовам інших учасників Програми: очікується, що підтримка Програми повністю завершиться до кінця квітня 2021 року, якщо дозволить ситуація з пандемією COVID-19.

Сподіваємося на розуміння впливу нових обставин на реалізацію мети Програми в Україні – наблизити адміністративні послуги до якомога більшої кількості мешканців України. Коли змінюються умови нашої реальності, ми всі маємо бути гнучкими і адаптувати підходи. Будь ласка, будьте певні, що ми зробимо все можливе, щоб якнайшвидше завершити підтримку партнерів Програми у створенні належного ЦНАП.

В разі запитань, будь ласка, контактуйте з регіональними спеціалістами компанії NIRAS.

Перелік громад, для яких буде розроблено нове Технічне Завдання:

Громада Область
1 Хлистунівка Черкаська
2 Мала Перещепина Полтавська
3 Колибаївка Хмельницька
4 Ювілейне Херсонська
5 Приютівка Кіровоградська
6 Соколівка Черкаська
7 Липини Волинська
8 Любимівська Херсонська
9 Новосанжарська Полтавська
10 Воютичи Львівська
11 Немирів Вінницька
12 Ковалівка Вінницька
13 Бабино Львівська
14 Нова Маячка Херсонська
15 Нове місто Львівська
16 Дубляни Львівська
17 Кам’яниця Закарпатська
18 Мельниківці Вінницька
19 Лошкарівка Дніпропетровська
20 Рикове Херсонська
21 Олександропіль Дніпропетровська
22 Засулля Полтавська
23 Ситківці Вінницька
24 Лубни Полтавська

Висловлюємо вдячність партнерам Програми за їх відданість справі покращення повсякденного життя мешканців.

 

Поділитися: