Угоду підписано: розробку інформаційної системи для ЦНАП в Україні розпочато

EGOV4UKRAINE, що фінансується ЄС, підписала угоду з компанією Soft Xpansion Ukraine та Державним агентством електронного урядування України щодо розробки інформаційної системи для центрів надання адміністративних послуг (ЦНАП) в Україні

За словами Ганнеса Астока, керівника EGOV4UKRAINE, система буде пілотована в кількох ЦНАП, а потім реалізована в невеликих ЦНАП по всій Україні протягом наступних 3 років. “EGOV4UKRAINE вже розпочав переговори щодо залучення 10 пілотних ЦНАП”, – сказав Ганнес Асток. “Інформаційна система прискорить роботу адміністраторів Центрів у десять раз, забезпечуючи  електронне керування документами та доступ до даних державних реєстрів. Впровадження нової інформаційної системи є добровільним та безкоштовним для ЦНАП на перідо втілення проекту”, – зазначив пан Асток.

За інформацією генерального директора Soft Xpansion Ukraine Едуарда Продєдовича, інформаційна система підвищить доступність та якість надання адміністративних послуг населенню, зменшить витрати на оформлення документів, прискорить спілкування, забезпечить надійність зберігання даних та захист інформації.

Компанію розробника для інформацйної системи було обрано за результатами відкритого тендеру, що відбувся у лютому 2018 року. Розробка інформаційної системи здійснюється в рамках Програми «U-LEAD з Європою», яка є міжнародною програмою та фінансуються Європейським Союзом та його країнами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією.

Поділитися: