У Кролевецькій громаді Сумської області відкрився спільний центр надання адміністративних послуг громади та району

28 жовтня у Кролевецькій ОТГ Сумської області за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» відкрився новий спільний ЦНАП. Майже 40 000 мешканців району та громади зможуть отримати 136 адміністративних послуг у комфортних та сучасних умовах.

У новому ЦНАП створено 10 робочих місць, в тому числі 2 віддалених робочих місця адміністраторів. Кожне з них оснащене меблями та сучасною IT-технікою, які громаді надала Програма «U-LEAD з Європою». Програма також співпрацювала з громадою у інституційному створені ЦНАП, а всі працівники Центру пройшли п’ятимодульний курс тренінгової програми по підвищенню кваліфікації, яку розробили українські та шведські експерти.

 

 

ЦНАП знаходиться на першому поверсі двоповерхової будівлі Кролевецької селищної ради. Громада своїми силами провела капітальний ремонт приміщення нового Центру, облаштувала його для потреб людей з інвалідністю та розмістила у ньому  дитячий куточок.

 

 

Алла Лежненко, регіональний спеціаліст Програми «U-LEAD з Європою»: «Для нас всіх Центр у Кролевецькій громаді  дійсно став спільним і не тільки тому, що він буде надавати послуги жителям громади і всього району, а і тому, що новий ЦНАП став результатом співпраці Програми, громади, районної та обласної влади. Сподіваюся, що сьогоднішня подія – це лише початок розвитку громади, центром якої стане сучасний та доступний для всіх Центр надання адміністративних послуг».

 

 

Олександр Бобровицький, голова Кролевецької ОТГ: «Ми вдячні міжнародним партнерам за підтримку в створенні ЦНАП та новий досвід, який допоможе у подальшому розвитку громади та району. Я впевнений, що якість надання адміністративних послуги тепер вийде на зовсім інший рівень, а Центр у Кролевці стане чудовим прикладом командної роботи  для інших громад».

 

 

Нагадаємо, що в рамках Фази Впровадження напряму з покращення якості надання адмінпослуг для населення Програми «U-LEAD з Європою» буде створено та модернізовано до 600 ЦНАП у громадах України до кінця 2020 року.

Поділитися: