У Горохівській громаді Волинської області відкрився ЦНАП, модернізований за підтримки Програми ЄС «U-LEAD з Європою»

17 березня відбулося урочисте відкриття модернізованого центру надання адміністративних послуг у Горохівській громаді. Допомогу в модернізації ЦНАП громаді надала Програма ЄС «U-LEAD з Європою». Європейські партнери також привітали громаду зі створенням належного ЦНАП.

«Публічні інституції громади є обличчям місцевої влади. Створення належного Центру надання адміністративних послуг, вільного від корупції, сприятиме зміцненню довіри до місцевої влади та створюватиме позитивне середовище для розвитку міцної місцевої демократії та розширення прав і можливостей мешканців. Європейський Союз з гордістю відзначає ще одне відкриття ЦНАП у Горохівській громаді за підтримки «U-LEAD з Європою», зазначила Наталія Старостенко, керівник сектору місцевого розвитку Представництва Європейського Союзу в Україні.

У центральному офісі ЦНАП надається 137 послуг, більше 50 000 мешканців зможуть отримувати їх у зручних та комфортних умовах.

Віктор Годик, голова Горохівської громади: «Я дякую нашим європейським партнерам за комплексну підтримку у модернізації центру. Завдяки реформі децентралізації наша громада отримала багато можливостей і ми дуже раді, що тепер маємо належний ЦНАП, який буде слугувати нашим мешканцям. Ми маємо амбітні плани по налагодженню доступу до послуг і вже працюємо над запуском 17 віддалених робочих місць адміністраторів ЦНАП, щоби наблизити послуги навіть у найвіддаленіші населені пункти нашої громади».

Програма «U-LEAD з Європою» надала громаді інституційну підтримку, облаштувала меблями та технікою 13 робочих місць ЦНАП, та встановила електронну систему управління чергою. Всі робочі місця підключені до програмного комплексу для ЦНАП «Вулик», розробленого проектом EGOV4Ukraine.

Роман Матвійчук, старший експерт з адміністративних послуг Програми «U-LEAD з Європою» привітав громаду зі святом та зазначив: «Я спостерігаю процес створення належного ЦНАП у Горохові не один рік і впевнений, що нарешті ми досягли мети. Важливо не зупинятися і продовжувати розвиток ЦНАП, адже система надання адміністративних послуг проходить зараз через важливі трансформації, які суттєво вплинуть на роботу кожного ЦНАП в Україні. Я дякую громаді за ефективну співпрацю та проактивну позицію».

Всі працівники ЦНАП завершили п’ятимодульну навчальну програму з підвищення кваліфікації, розроблену українськими та шведськими експертами «U-LEAD з Європою».

Поділитися: