Три громади у Кіровоградській, Черкаській та Сумській області модернізували ЦНАП за підтримки Програми «U-LEAD з Європою»

У передостанній день літа спека навіть не думає йти на спад, як і темпи роботи Фази Впровадження Програми «U-LEAD з Європою». Попереду у нас #осінь_відкриттів.

Найближчими місяцями у 24 областях України завершать співпрацю з Програмою, або урочисто відкриють свої Центри надання адміністративних послуг громади-учасниці Програми «U-LEAD з Європою». 

Три тижні тому нові сучасні ЦНАП відкрилися у Мамаївцях, Чернівецької області, та Попільні, Житомирської області. Вони тепер надають адміністративні послуги майже 30 тисячам своїх мешканців. Як це було можна подивитися тут: http://bit.ly/30PJqHz 

А вже цього тижня три Центри надання адміністративних послуг продовжили роботу після модернізації у таких громадах: 

✔️ Соколівська ОТГ Кіровоградської області – 6,3 тис. мешканців,

✔️ Шполянська ОТГ Черкаської області – 22,5 тис. мешканців,

✔️ Роменська ОТГ Сумської області – 40 тис. мешканців.

Завдяки співпраці з Програмою, Центр у селі Соколівське отримав інституційну підтримку, персонал пройшов курс тренінгів, а кожне з 11 робочих місць тепер обладнані сучасною IT-технікою, меблями та програмним комплексом автоматизації роботи ЦНАП “Вулик”. Після модернізації, мешканці громади зможуть отримати 143 адміністративні послуги у комфортних умовах. 

 

 

 

У місті Ромни, Центр надання адміністративних послуг також отримав інституційну та фізичну підтримку Програми. Два робочі кабінети обладнані новою IT-технікою, меблями та ПК “Вулик”, а співробітники завершили навчання за п’ятимодульною системою і надають 155 послуг.  

 

 

 

Мешканці громади, з центром у місті Шпола, тепер можуть відвідати ЦНАП, у якому було модернізовано основний офіс сучасною IT-технікою, меблями, оснащено віддалене робоче місце та збільшена кількість адмінпослуг до 158. Весь персонал також пройшов курс тренінгів. В тому числі і тренінг по роботі з ПК “Вулик”, який було інстальовано цього тижня. 

 

 

 

Всі ЦНАП, створені за підтримки Програми “U-LEAD з Європою”, доступні для людей з інвалідністю та обладнані дитячим куточком. 

Попереду ще багато громад, результатів, кульок, стрічок, новин та якісних адміністративних послуг, які несе #осінь_відкриттів. Щоб нічого не пропустити слідкуйте за нашою сторінкою http://bit.ly/30OQAvu  

Тут можна подивитися географію нашої роботи, статистику по кожному раунду та ще купу корисної інформації: http://bit.ly/30GIbu7 

А тут можна послухати наші подкасти:

🔹 YouTube: http://bit.ly/2ZzkyX8 

🔹 SoundCloud: http://bit.ly/2ZCAjfU 

🔹 Telegram: https://t.me/uleadwitheurope 

🔹 Apple Podcasts: https://apple.co/2ZBu7EP 

🔹 Anchor: https://tinyurl.com/y5jcz6bu

Попереду ще багато цікавого. Stay tuned! 

*108 громад раунду 1 (імплементацію Технічних Завдань по створенню та модернізації ЦНАП у чотирьох громадах перенесено з першого на другий раунд (Пирятин, Полтавська область) та на четвертий раунд (Фурси, Київська область, Високопілля та Нова Каховка, Херсонська область) та 10 громад раунду 2 (Донецька та Луганська область)

Поділитися: