Старосинявська ОТГ підписала Меморандум про співробітництво у сфері надання адміністративних послуг із Старосинявською райдержадміністрацією

Представники 2-го компоненту програми U-LEAD переконані – така співпраця – ще один крок на шляху перебудови бюрократичного апарату на сервісну інституцію, орієнтовану на потреби громадян

17 липня 2017 року відбулось підписання Меморандуму про співробітництво у сфері надання адміністративних послуг між Старосинявською селищною об’єднаною територіальною громадою та Старосинявською райдержадміністрацією.

Учасники меморандуму офіційно підтвердили наміри створити для суб’єктів звернень ефективні механізми доступу до адміністративних послуг, закріпити прозорість процедур та легкість отримання результату у центрі надання адміністративних  послуг Старосинявської громади.

В результаті підписання меморандуму населення громади отримає ширший спектр адміністративних послуг в форматі «єдиного вікна» без черг та візитів до кабінетів чиновників.

Зокрема, новий ЦНАП громади Старосинявської селищної ради забезпечить:

Представники 2-го компоненту програми U-LEAD  переконані – така  співпраця – ще один крок на шляху перебудови бюрократичного апарату на сервісну інституцію, орієнтовану на потреби громадян.

Проект «Створення ЦНАПів та підвищення поінформованості населення про місцеве самоврядування» здійснює наступні напрямки роботи:

***

U-LEAD є міжнародною програмою, яка фінансується за рахунок донорської підтримки Європейського Союзу, зокрема його держав-членів Данії, Естонії, Німеччини, Польші та Швеції.

Поділитися: