Співробітники ЦНАП та лідери 35 громад пройшли тренінги з підвищення кваліфікації від Програми «U-LEAD з Європою»

У рамках реалізації четвертого раунду Фази Впровадження напряму з покращення якості надання адмінпослуг для населення Програми «U-LEAD з Європою» співробітники ЦНАП та активісти 35 громад завершили тренінгову програму з підвищення кваліфікації. Загалом 131 громада-партнер пройде навчання у четвертому раунді

Тренінгова програма за п’ятимодульною системою, розроблена українськими та шведськими експертами, направлена на керівництво громади та персонал ЦНАП, який безпосередньо залучений до надання адміністративних послуг населенню, а саме: керівники ЦНАП, адміністратори, державні реєстратори, спеціалісти органів місцевого самоврядування, які відповідають за надання послуг соціального характеру, реєстрації місця проживання та інше.

Навчання персоналу, підвищення його кваліфікації включає ознайомлення із законодавчими засадами організації діяльності ЦНАП, ділову етику та гендерний аспект, а також вузькоспеціалізовані теми з питань державної реєстрації, користування державними реєстрами тощо.

Кожного місяця, в різних куточках України проводиться близько 100 тренінгів. Нагадаємо, що загалом більше 10 000 чоловік та жінок пройдуть тренінгову програму по підвищенню кваліфікації у рамках інституційної підтримки зі створення та модернізації ЦНАП Програми «U-LEAD з Європою».

Поділитися: