Ще сім громад створили та модернізували стаціонарні ЦНАП та віддалені робочі місця за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» у тиждень з 25 по 29 листопада

87 ЦНАП було створено або модернізовано за підтримки Програми «U-LEAD з Європою», завдяки якій 1.2 мільйони мешканців громад та міст України отримали доступ до якісних адміністративних послуг. Тиждень з 25 по 29 листопада був особливо насичений на відкриття нових, модернізованих, а також мобільних ЦНАП створених за підтримки Програми «U-LEAD з Європою»

26 листопада у Борсуківській сільській ОТГ Тернопільської області відкрився сучасний ЦНАП, а також 5 віддалених робочих місць у с. Борщівка, с. Великі Кусківці, с. Синівці, с. Нападівка та с. Передмірка. Така система надання адмінпослуг в ОТГ була створена на основі договору про міжмуніципальне співробітництво громад. Мешканці громади отримали доступ до 113 послуг в основному ЦНАП і 67 послуг на ВРМ. Громада провела ремонт приміщення та облаштувала його для осіб з інвалідністю, а Програма надала меблі, техніку, програмне забезпечення, а також дитячий куточок для ЦНАП. Всі працівники пройшли тренінги з підвищення кваліфікації, спеціально розроблені українськими, шведськими та естонськими експертами Програми «U-LEAD з Європою».

27 листопада у Козлівській селищній ОТГ Тернопільської області розпочав роботу новий ЦНАП. Жителі громади отримуватимуть 90 адміністративних послуг, серед яких: реєстрація місця проживання та актів цивільного стану, реєстрація земельних ділянок, нотаріальні та соціальні послуги. Також у громаді запрацювало віддалене робоче місце адміністратора ЦНАП у с. Таурів, яке було устатковано меблями та комп’ютерною технікою за підтримки Програми. Громада провела ремонт приміщення залучивши кошти Державного фонду регіонального розвитку та закупила меблі та техніку для основного офісу ЦНАП. ЦНАП обладнано пандусом для осіб з інвалідністю та куточком для дітей.

28 листопада у Оріхівській міській ОТГ Запорізької області відкрився спільний ЦНАП громади та району з 2 віддаленими робочими місцями у с. Мирне та с. Нестерянка. Завдяки такій системі надання адміністративних послуг майже 20 тисяч мешканців всього району отримали доступ до 131 послуги. Всі вісім співробітників ЦНАП пройшли навчання за спеціально-розробленою тренінговою програмою. Громада провела ремонт приміщення та облаштувала його для осіб з інвалідністю, а Програма надала меблі, техніку, та програмне забезпечення для ефективного функціонування ЦНАП.

28 листопада у Біленьківській сільській ОТГ Запорізької області відкрився оновлений ЦНАП та два віддалені робочі місця у с. Мар’ївка та с. Лисогірка. За підтримки Програми модернізований ЦНАП значно розширив перелік послуг і тепер надаватиме 9000 мешканців громади 96 найнеобхідніших послуг.  Всі співробітники ЦНАП та актив громади пройшли тренінги з підвищення кваліфікації за п’яти модульною програмою. Також Програма облаштувала меблями та комп’ютерною технікою робочі місця ЦНАП та одного ВРМ, встановила у центрі програмний комплекс для автоматизації роботи ЦНАП «Вулик», створений проєктом EGOV4UKRAINE в рамках Програми «U-LEAD з Європою». Громада провела ремонт приміщення та облаштувала його до потреб людей з інвалідністю.

28 листопада у Шумській міській ОТГ Тернопільської області відкрився модернізований ЦНАП та 4 віддалені робочі місця у с. Сураж, с. Велика Іловиця, с. Андрушівка та с. Тилявка. Понад 20 000 мешканців громади отримуватимуть якісні послуги в комфортних умовах, адже громада здійснила ремонт приміщення, облаштувала робочі місця для співробітників основного ЦНАП, а Програма забезпечила ВРМ та частину робочих місць центру меблями та технікою. У приміщення встановлено дитячий куточок. Центр розширив перелік послуг, які він надаватиме мешканцям. Відтепер центр буде надавати в тому числі пенсійні послуги, послуг РАЦС та здійснюватиме видачу паспортів.

29 листопада у Якушинецькій ОТГ Вінницької області розпочав роботу модернізований ЦНАП та віддалене робоче місце у с. Майдан. Оновлений Центр розмістився у новій будівлі, яку громада збудувала за кошти місцевого бюджету та інфраструктурної субвенції. Завдяки інституційній підтримці Програми ЦНАП розширив перелік послу і тепер надаватиме 124 найнеобхідніші послуги 15 тисячам мешканців громади. Всі 12 співробітників ЦНАП пройшли навчання за 5-модульною тренінговою програмою розробленою українськими та шведськими експертами «U-LEAD з Європою».

29 листопада у Царичанській селищній ОТГ Дніпропетровської області розпочав роботу модернізований ЦНАП та чотири віддалені робочі місця у с. Бабайківка, с. Михайлівка, с. Прядівка та с. Юр’ївка. Завдяки додатковим точкам доступу, адміністративні послуги стали ближчими для майже 15 тисяч мешканців громади. Результатом інституційної підтримки Програми став розширений  перелік послуг, тепер в основному офісі ЦНАП жителі можуть отримати 85 послуг, а на ВРМ – 64 послуги, включно з найнеобхіднішими послугами соціального захисту, пенсійними послугами, реєстрацією бізнесу, нерухомості, земельних ділянок. Також Програма надала меблі та ІТ-обладнання для основного офісу та ВРМ. Громада самостійно зробила ремонт приміщень та облаштувала 1 ВРМ.

Поділитися: