Ще 129 громад створять належні ЦНАП за підтримки Програми «U-LEAD з Європою»

У листопаді 2018 року команда напряму з покращення якості адміністративних послуг Програми «U-LEAD з Європою» оголосила третій раунд відбору громад для надання допомоги у модернізації та створенні ЦНАП. Комісія з відбору у складі експертів Програми, представників Секретаріату Кабінету Міністрів України, Мінрегіону та Мінекономрозвитку проаналізувала 327 заявок із 22 областей України та відібрала 151 заявку для подальшого аналізу спроможності громад та розробки Технічних Завдань для створення чи модернізації ЦНАП

За результатами візитів експертів Програми у громади для 129 спроможних громад розроблене та затверджене Технічне Завдання для створення чи модернізації ЦНАП із розподілом зобов’язань між Програмою та громадою. Детальніше про Технічне Завдання за посиланням.

Вітаємо нових партнерів!

Для всіх громад, які ще не стали учасниками Програми, є можливість подати заявку на участь у четвертому раунді відбору. Прийом заявок триває до 30 червня 2019 року. Подати заявку можна на сайті: https://tsnap.ulead.org.ua/

***

Список громад партнерів Програми у Раунді 3, які отримали Технічне Завдання на створення/модернізацію ЦНАП

Вінницька область

  1. Бабчинецька
  2. Дашівська
  3. Ковалівська
  4. Немирівська *
  5. Вендичани
  6. Стрижавка
  7. Хмільницька

Волинська область

  1. Горохів
  2. Липинська
  3. Любомльська
  4. Поворська
  5. Ковель
  6. Турійська

Дніпропетровська область

  1. Вербківська
  2. Гречаноподівська
  3. Личківська
  4. Маломихайлівська
  5. Межиріцька
  6. Перещепинська
  7. Першотравенськ
  8. Піщанська
  9. Роздорська
  10. Софіївська
  11. Червоногригорівська

Житомирська область

  1. Барашівська
  2. Гришковецька
  3. Коростишівська
  4. Новоборівська

Закарпатська область

  1. Баранинська
  2. Вишково
  3. Полянська
  4. Колочава
  5. Великий Березний

Запорізька область

  1. Долинська
  2. Дніпрорудне
  3. Малобілозерська
  4. Мелітопольська
  5. Михайлівська
  6. Пологівська
  7. Степногірськ

Івано-Франківська область

  1. Вигодська
  2. Новицька
  3. Олешанська
  4. Спаська
  5. Яблунівська

Київська область

  1. Васильків
  2. Гребінківська
  3. Обухів
  4. Фастів
  5. Калинівка

Кіровоградська область

  1. Аджамська
  2. Дмитрівська
  3. Приютівська

Львівська область

  1. Бабинська
  2. Броди
  3. Воютицька
  4. Глинянянська
  5. Давидівська
  6. Кам’янка-Бузька
  7. Мурованська
  8. Рава-Руська
  9. Солонківська
  10. Тростянецька
  11. Ходорівська
  12. Щирецька

Миколаївська область

  1. Благодатненська
  2. Кам’яномостівська
  3. Куцурубська
  4. Мостівська
  5. Прибузька
  6. Радсадівська

Одеська область

  1. Шабівська

Полтавська область

  1. Малоперещепинська
  2. Новосанжарська
  3. Опішнянська
  4. Піщанська

Рівненська область

  1. Вараська
  2. Дядьковицька
  3. Старосільська
  4. Степанська

Сумська область

  1. Буринська
  2. Дубов’язівська
  3. Кириківська
  4. Лебедин
  5. Охтирка
  6. Чернеччинська

Тернопільська область

  1. Золотопотіцька
  2. Бережани
  3. Підволочиська *
  4. Тернопільська

Харківська область

  1. Великобурлуцька
  2. Зачепилівська
  3. Ізюм
  4. Лозівська *
  5. Чугуїв
  6. Нововодолазька
  7. Старосалтівська

Херсонська область

  1. Асканія-Нова
  2. Великокопанівська
  3. Григорівська сільська рада (Присиваська)
  4. Костянтинівська
  5. Любимівська
  6. Гола Пристань
  7. Чорнобаївка
  8. Ювілейна

Хмельницька область

  1. Війтовецька
  2. Волочиська
  3. Грицівська
  4. Дунаєвецька
  5. Колибаївська
  6. Нетішин

Черкаська область

  1. Вільшанська
  2. Гельмязівська
  3. Ладижинська
  4. Медведівська
  5. Соколівська
  6. Хлистунівська
  7. Шевченківська

Чернівецька область

  1. Волоківська
  2. Глибоцька
  3. Клішковецька
  4. Магальська
  5. Мамалигівська
  6. Острицька
  7. Берегомет

Чернігівська область

  1. Іванівська
  2. Ічнянська
  3. Остерська
  4. Холминська

Примітки:

* – спеціальний вид допомоги «Мобільний ЦНАП»

 

Поділитися: