Ще 118 громад отримали шанс на допомогу у створенні ЦНАП за підтримки Програми «U-LEAD з Європою»

У липні 2018 року команда напряму з покращення якості адміністративних послуг Програми «U-LEAD з Європою» оголосила другий раунд відбору громад для надання допомоги у модернізації та створенні ЦНАП. Комісія з відбору, у складі експертів Програми, представників Мінрегіону та Мінекономрозвитку проаналізувала 157 заявок від органів місцевого самоврядування та відібрала 118 громад для подальшого аналізу їх спроможності та розробки Технічних Завдань для створення ЦНАП

Звертаємо увагу всіх кандидатів, що включення до списку не означає безумовної підтримки або ж підтримки в повному обсязі, оскільки значна кількість заявок ще потребують належного офіційного підтвердження зобов’язань та перевірки інформації (детальніше читайте, будь ласка, у офіційному оголошенні про результати першого відбору).

Конкретні види допомоги та її обсяги будуть визначені спільно Програмою та громадою, з урахуванням методологічних підходів Програми до функціонування належного ЦНАП та за результатами візитів до кожної громади. Метою візитів є детальне оцінювання реальних потреб та визначення заходів щодо модернізації та створення ЦНАП. У разі виявлення непереборних перешкод для участі громади в Програмі або надання громадою недостовірної інформації заявка може бути відхилена на будь-якому етапі.

Починаючи з 24 вересня 2018 року кожну громаду зі списку будуть відвідувати уповноважені спеціалісти Програми. Протягом жовтня-грудня 2018 року для кожної спроможної громади буде складене Технічне Завдання для створення / модернізації ЦНАП із зобов’язаннями Програми і громади.

Вітаємо громади та сподіваємося на плідну співпрацю!

***

Для громад, які не стали переможцями цього раунду відбору, звертаємо увагу, що основними причинами відхилення заявок були:

– подання заявок органами місцевого самоврядування (ОМС) та місцевими органами виконавчої влади, які не належать до цільової групи Програми;

– критичний брак інформації у заявці для її оцінювання (в тому числі відсутність інформації про приміщення, необхідних фотографій тощо);

– відсутність належного приміщення для ЦНАП та відсутність у заявці інформації про будь-які перспективи вчасного облаштування такого приміщення та/або відсутність інформації про фінансування відповідних видатків.

Звертаємо увагу, що громади, які не були відібрані, а також громади, які раніше не подавали заявки, можуть подаватися на участь у наступних раундах відбору. Нагадаємо, що попереду ще два раунди відбору, в кожному з яких буде обрано до 150 громад для участі в Програмі. Так до квітня 2020 року буде здійснена підтримка до 600 громад для модернізації та створення Центрів надання адмінпослуг.

Бажаємо успіху у наступному відборі!

 

Список відібраних громад в розрізі областей

Увага: всі кандидати повинні уважно ознайомитись з повним текстом оголошення про результати відбору.

 

Вінницька область

  1. Соболівська

Волинська область

  1. Борантинська
  2. Затурцівська
  3. Оваднівська
  4. Рівненська
  5. Цуманська
  6. Шацька

Дніпропетровська область

  1. Божедарівська
  2. Верхньодніпровська
  3. Грушівська
  4. Девладівська
  5. Жовтоводська
  6. Зайцівська
  7. Марганецька
  8. Миколаївська
  9. Саксаганська

Донецька область

  1. м. Вугледар
  2. м. Мирноград
  3. м. Новогродівка
  4. Соледарська
  5. м. Торецьк
  6. м. Часів Яр
  7. Шахівська

 Житомирська область

  1. Баранівська
  2. Білокоровицька
  3. Любарська
  4. Овруцька

 Закарпатська

  1. Горондівська
  2. смт Дубове
  3. Перечинська
  4. м. Рахів
  5. смт Солотвино
  6. м. Чоп

 Запорізька

  1. Кам’янсько-Дніпровська
  2. Приазовська
  3. Приморська
  4. Роздольська
  5. смт Михайлівка

Івано-Франківська область

  1. Білоберізька
  2. м. Бурштин
  3. Войнилівська
  4. Космацька
  5. м. Надвірна
  6. Нижньовербізька
  7. Переріслянська
  8. П’ядицька
  9. смт Делятин
  10. смт Заболотів
  11. Тлумацька

 Київська область

  1. Бучанська
  2. Дівичківська
  3. м. Українка
  4. Ржищівська
  5. Студениківська

Кіровоградська область

  1. Бобринецька
  2. Помічнянська
  3. Тишківська

 Луганська область

  1. Білокуракинська
  2. Красноріченська
  3. смт Троїцьке

 Львівська область

  1. м. Борислав
  2. м. Броди
  3. Гніздичівська
  4. Мостиська

 Миколаївська область

  1. Березанська
  2. Воскресенська
  3. Доманівська
  4. Казанківська

Одеська область

  1. Маяківська

Полтавська область

  1. Петрівсько-Роменська

Рівненська область

  1. Деражненська
  2. Клеванська
  3. Клесівська
  4. Мирогощанська
  5. м. Дубно
  6. м. Острог
  7. Привільненська
  8. Смизька

 Сумська область

  1. м. Глухів
  2. Синівська
  3. Степанівська

 Тернопільська область

  1. Великогаївська
  2. Трибухівська

Харківська область

  1. Малоданилівська
  2. м. Первомайський
  3. Пісочинська

 Херсонська область

  1. Зеленопідська
  2. Каланчацька
  3. м. Каховка
  4. Музиківська
  5. Станіславська
  6. Хрестівська

 Хмельницька область

  1. Антонінська
  2. Волочиська
  3. Красилівська

Черкаська область

  1. Балаклеївська
  2. Іваньківська
  3. м. Золотоноша
  4. Іркліївська
  5. Леськівська
  6. Набутівська
  7. Ротмістрівська
  8. Русько-Полянська
  9. Сагунівська
  10. Степанецька
  11. Тальнівська

Чернівецька область

  1. Великокучурівська
  2. Вижницька
  3. Кіцманська
  4. Недобоївська
  5. Новодністровська
  6. Рукшинська

 Чернігівська область

  1. Батуринська
  2. Варвинська
  3. Городнянська
  4. Козелецька
  5. Носівська
  6. Сосницька.
Поділитися: