Річний ілюстрований звіт напряму з покращення якості надання адмінпослуг

Напрям з покращення якості надання адмінпослуг для населення Програми "U-LEAD з Європою" презентував річний ілюстрований звіт

Це правда, що якість послуг для мешканців громад покращується.

Все більше ЦНАП в об’єднаних громадах стають належними, отже максимально ефективними, покращується якість онлайн послуг, збільшується кількість мобільних ЦНАП. Все більше мешканців отримують доступ до адміністративних послугам високої якості.

В планах Програми – створення або модернізація 489 Центрів надання адміністративних послуг (ЦНАП), які обслуговуватимуть 562 громади із загальною кількістю населення 9,5 мільйонів. Крім того, дві інформаційні системи для надання послуг, «Трембіта» та «Вулик», продовжують вдосконалення з метою кращого задоволення потреб ЦНАП.

Це правда, що ці досягнення можливі лише завдяки активному залученню громад-партнерів, їхньому бажанню покращити життя своїх мешканців і значному фінансовому та практичному внеску у створення належної системи надання адміністративних послуг.

Ми щиро дякуємо нашим партнерам та присвячуємо їм цей ілюстрований звіт роботи по покращенню якості надання адміністративних послуг в об’єднаних територіальних громадах України.

Українська версія
Англійська версія

Поділитися: