Результати експертного обговорення проблем законодавства і практики у сфері надання адмінпослуг

Експерти напряму з покращення якості надання адміністративних послуг для населення Програми «U-LEAD з Європою» представили доопрацьований документ щодо проблем законодавства і практики у сфері надання адмінпослуг, розроблений на основі досвіду створення та модернізації 26 ЦНАП у громадах Початкової Фази, аналізу поточної практики і законодавства у цій сфері, а також за результатами обговорення з експертами цільової групи

Цей документ було створено з метою фіксації ключових проблем, які перешкоджають якісному наданню адміністративних послуг, в тому числі ефективному функціонуванню Центрів надання адмінпослуг, насамперед в ОТГ у контексті підтримки реформи децентралізації.

Документ є основою для визначення пріоритетів і планування подальшої діяльності Програми щодо формування пропозицій до державної політики у сфері адмінпослуг. Його було обговорено з використанням он-лайн каналів Програми, під час особистих зустрічей з представниками органів влади, а також під час круглого столу, що відбувся 19-20 грудня 2018 року. До обговорення були залучені понад 70 експертів цільової групи, у тому числі відповідальні міністерства, асоціації, лідери громад, представники міжнародних проектів.

Вашій увазі пропонується доопрацьована версія Документа, що враховує отримані зауваження та пропозиції, проведені зустрічі та обговорення.

Наступним кроком є формування на основі структури Документа тематичних записок по окремих проблемах/питаннях політики, адресованих до відповідних міністерств, з пропозиціями щодо вирішення цих проблем.

Документ доступний за посиланням.

Поділитися: