Пропозиції Програми «U-LEAD з Європою» щодо державної політики з окремих питань надання паспортних послуг через ЦНАП

Експерти напряму з покращення якості надання адмінпослуг для населення Програми «U-LEAD з Європою» розробили документ з пропозиціями щодо державної політики з окремих питань надання паспортних послуг через ЦНАП

Цей документ складений експертами відділу впровадження політики напряму з покращення якості надання адміністративних послуг для населення Програми «U-LEAD з Європою». Діяльність Програми у цьому напрямі передбачає підтримку створення та модернізації центрів надання адміністративних послуг, відпрацювання у процесі взаємодії з органами місцевого самоврядування практичних проблем та прогалин у законодавстві, які ускладнюють формування ефективної системи надання адміністративних послуг у громадах. Цей документ покликаний звернути увагу відповідальних органів державної влади на такі проблеми законодавства та практики, подальше вирішення яких сприятиме створенню належних умов для надання доступних і якісних адміністративних послуг.

Цей документ стосується лише паспортних послуг (оформлення і видача паспорта громадянина України та паспорта громадянина України для виїзду за кордон) та їхньої інтеграції до ЦНАП. Викладені у документі позиції сформовані на основі досвіду Програми та її експертів, і не претендують на вичерпність. Водночас підняті у документі питання були предметом консультацій з відповідальними органами державної влади, окремими органами місцевого самоврядування, асоціаціями ОМС та іншими зацікавленими сторонами.

Документ доступний за посиланням.

Поділитися: