Пропозиції щодо державної політики з окремих питань надання адміністративних послуг з державної реєстрації земельних ділянок і видачі відомостей з Державного земельного кадастру через ЦНАП

Цей документ складений експертами напряму з покращення якості надання адміністративних послуг для населення Програми «U-LEAD з Європою»

Пропозиції стосуються питань надання адміністративних послуг з державної реєстрації земельних ділянок у Державному земельному кадастрі (далі – ДЗК) і видачі відомостей з ДЗК та їхньої інтеграції до ЦНАП.

Інтеграція адміністративних послуг з державної  реєстрації земельних ділянок та видачі відомостей з ДЗК через ЦНАП є однією з пріоритетних задач при створенні/модернізації ЦНАП, саме тому експерти Програми вбачають потенціал для покращення цієї роботи. Зокрема, у процесі взаємодії з органами місцевого самоврядування, експертами Програми виявлені окремі практичні проблеми та прогалини у законодавстві, які потребують вирішення для створення ще більш сприятливих умов надання доступних і якісних адміністративних послуг.

З цією метою експертами підготовлені Пропозиції, які були предметом консультацій з відповідальними органами державної влади, окремими органами місцевого самоврядування та їх асоціаціями, іншими зацікавленими особами. Сподіваємося підготовлені Пропозиції будуть корисними у роботі Міністерства аграрної політики та продовольства України як органу, що здійснює формування державної політики у сфері Державного земельного кадастру, а також розраховуємо на подальшу плідну співпрацю.

Полісі-записка послуги Держгеокадастру у ЦНАП_U-LEAD

Поділитися: