Програму «U-LEAD з Європою» представили на міжнародному економічному форумі в Харкові

Головний експерт Програми «U-LEAD з Європою» Віктор Тимощук розказав учасникам ІХ Міжнародного економічного форуму «Інновації. Інвестиції. Харківські ініціативи!» про діяльність програми та можливості, якими можуть скористатися громади, які не беруть участь в програмі

Головний експерт Програми «U-LEAD з Європою» Віктор Тимощук розказав учасникам ІХ Міжнародного економічного форуму «Інновації. Інвестиції. Харківські ініціативи!» про діяльність програми та можливості, якими можуть скористатися громади, які не беруть участь в програмі.

На заході були делегації з понад 30 держав, з них 15 представлені на рівні надзвичайних і повноважних послів. Представники бізнесу, органів державної влади та місцевого самоврядування, проектів міжнародної технічної допомоги обговорили якість урядування в Україні та децентралізаційних реформ, їх впливу на суспільно-економічний розвиток та інвестиційний клімат.

Одним з символів позитивних змін учасники назвали реформу адміністративних послуг та створення ЦНАП.

Також, в рамках Форуму було проведено окрему Панельну дискусію «Драйвери розвитку: децентралізація та ефективне урядування у громадах. Міжнародна проектна підтримка». Одним з панелістів став головний експерт програми «U-LEAD з Європою» Компонент 2, початкова фаза, Віктор Тимощук.

Поділитися: