Програма ЄС «U-LEAD з Європою» у партнерстві з Великобурлуцькою громадою на Харківщині створять належний ЦНАП

28 грудня 2020 року відбулося підписання Меморандуму про партнерство між Великобурлуцькою громадою та Програмою ЄС «U-LEAD з Європою» щодо реконструкції приміщення Центру надання адміністративних послуг

У модернізованій енергоефективній будівлі ЦНАП буде облаштовано 7 робочих місць, у тому числі місце для самообслуговування відвідувачів. Новостворений ЦНАП почне роботу у першому кварталі 2021 року та буде надавати понад п’ятнадцяти тисячам жителів більше 150 послуг, включно з найнеобхіднішими для громадян та бізнесу. Вартість ремонтних робіт – понад 900 000 гривень. Громада співфінансує благоустрій прилеглої території та встановлення систем безпеки приміщення.

Сусанна Делланс, директор Програми «ULEAD з Європою» від Sida (Шведське агентство міжнародного розвитку) зазначила: «Ми раді підтримати Великобурлуцьку громаду у їх прагненні забезпечити мешканців якісними адміністративними послугами. Належний ЦНАП покращує життя у громаді, наближаючи місцеву владу до потреб громадськості та створюючи прозору, доступну та сервісно-орієнтовану комунікацію з мешканцями».

Програма «U-LEAD з Європою» також надає інституційну підтримку у створенні центру надання адміністративних послуг, та забезпечить ЦНАП меблями, технікою, програмним забезпеченням та програмним комплексом для ЦНАП «Вулик». Усі співробітники пройдуть навчання, розроблене експертами Програми «U-LEAD з Європою».

Віктор Терещенко, голова Великобурлуцької громади: «Ми дякуємо Програмі ULEAD за всебічну підтримку у створенні належного ЦНАП. Невдовзі наші мешканці почнуть отримувати потрібні їм послуги у комфортній будівлі, швидко та якісно. Я впевнений, що це надасть громаді більше можливостей для розвитку, а новенький ЦНАП стане центром розвитку громади та осередком європейських цінностей».

Дизайн приміщення ЦНАП розроблений експертами Програми. У ЦНАП передбачені умови для осіб з інвалідністю, її обладнано пандусом, а для батьків з дітьми – сповивальним столиком та дитячим куточком.

Поділитися: