Програма ЄС «U-LEAD з Європою» продовжує допомагати ЦНАП дотримуватися правил безпеки під час карантину

Програма «U-LEAD з Європою», що фінансується ЄС та його країнами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією, передала 110 Центрам надання адміністративних послуг (ЦНАП) у громадах набори для організації безпечного приміщення ЦНАП, які допоможуть дотримуватися карантинних обмежень під час пандемії COVID-19

До набору входять великий захисний екран для рецепції, індивідуальні захисні екрани для працівників, а також стікери з рекомендацією тримати безпечну дистанцію для зон очікування та прийому відвідувачів, стікери-нагадування вдягти маску при вході до приміщення та ретельно мити руки у вбиральні. Набір було розроблено на основі міжнародного досвіду, рекомендацій Уряду та експертів щодо виходу з карантину для сервісних установ: https://tsnap.ulead.org.ua/exit.

Це вже друга розсилка таких наборів у громади-партнери U-LEAD. Враховуючи 150 ЦНАП, які отримали їх у серпні 2020 року, Програма зробила внесок в організацію безпечного простору ЦНАП під час карантинних обмежень для 260 громад України.

«Наша команда продовжує роботу над створенням та модернізацією ЦНАП у понад 500 громадах по всій Україні. Реагуючи на виклики сьогодення, ми адаптували нашу підтримку та намагаємося допомагати ЦНАП в тому числі з точки зору безпеки надання послуг під час карантину. Тому ми направляємо такі набори для організації безпечного приміщення ЦНАП до громад, які перебувають на фінальному етапі створення своїх належних центрів та мають найбільшу кількість мешканців. Сподіваємося, ці засоби допоможуть працівникам та відвідувачам центрів  надавати та отримувати послуги безпечніше під час пандемії», – зазначила Сусанна Делланс, директор Програми «U-LEAD з Європою» від Sida (Шведське агентство з питань міжнародної співпраці та розвитку).

Відео про те, як користуватися набором для маркування: https://youtu.be/omdN8cxkBB0

Поділитися: