Програма «U-LEAD з Європою» завершила підтримку трьох громад у модернізації центрів надання адміністративних послуг до належних

Три громади-учасниці другого раунду Фази Впровадження вже надають послуги у належних ЦНАП. Допомогу у модернізації ЦНАП місцевій владі надала Програма «U-LEAD з Європою». Більше 85 000 мешканців громад отримали доступ до швидких та якісних послуг у комфортних умовах

ЦНАП у місті Буча, Київської області, тепер надає 201 адміністративну послугу, збільшивши кількість груп послуг з 5 до 13. У стаціонарному офісі ЦНАП облаштовано 25 робочих місць, створено два територіальні підрозділи ЦНАП та два віддалених робочих місця адміністратора. В основному ЦНАП також встановлено електронну систему керування чергою.

Належний ЦНАП Дубенської громади на Рівненщині значно оптимізував та розширив свій перелік послуг в результаті співпраці з Програмою. Тепер дев’ять фахівців центру надають більше 100 послуг, включно з послугами соціального характеру, реєстрацією актів цивільного стану та іншими, найнеобхіднішими у громаді. За рахунок громади у ЦНАП підведено інтернет та забезпечено належне функціонування комп’ютерної техніки. Також у ЦНАП встановлено програмний комплекс «Вулик».

В результаті співпраці з Програмою Гніздичівської громади, Львівської області, у громаді з’явився належний ЦНАП та два віддалених робочих місця. Більше шести тисяч мешканців отримали доступ до якісних адміністративних послуг, адже тепер ЦНАП надає 13 з 14 груп послуг, рекомендованих Програмою. 7 з 14 груп адміністративних послуг надаються на ВРМ.

Працівники всіх центрів завершили навчальну програму по підвищенню кваліфікації, розроблену шведсько-українськими експертами Програми «U-LEAD з Європою». Приміщення ЦНАП доступні для людей з інвалідністю, обладнані дитячим куточком та пеленальним столиком.

Поділитися: