Програма «U-LEAD з Європою» розпочинає прийом заявок на стажування у ЦНАП

Напрям з покращення якості надання послуг для населення Програми «U-LEAD з Європою» розпочинає прийом заявок на стажування у належних ЦНАП

Особливим викликом 2020 року є поліпшення функціонування ЦНАП, зокрема, інтеграція базових, найбільш витребуваних серед мешканців, адміністративних послуг і забезпечення швидкого та зручного обслуговування. Для цього персонал ЦНАП потребує фахової консультації, теоретичного та практичного навчання, переймання найкращих практик і допомоги у вирішенні проблемних питань.

Усвідомлюючи важливість обміну досвідом між ЦНАП різних громад Програма «U-LEAD з Європою» сприяє цьому шляхом організації стажування для працівників ЦНАП. У рамках стажування планується відбір до 30 учасників для стажування у ЦНАП, які, за досвідом Програми, мають високий рівень організації роботи та надання послуг:

Перелік приймаючих ЦНАП Області Особливість ЦНАП (початок роботи при створенні чи після модернізації/перелік послуг)
Старобогородчанська сільська ОТГ Івано-Франківська З 28 грудня 2017

ЦНАП надає 93 послуги

Новоушицька селищна ОТГ Хмельницька З 22 лютого 2018

Селищно-районний ЦНАП надає 210 послуг

Чортківська міська ОТГ Тернопільська З 18 листопада 2019

ЦНАП надає 300 послуг

Мереф’янська міська ОТГ Харківська З 7 вересня 2019

ЦНАП надає 200 послуг

Тростянецька міська ОТГ Сумська З 13 листопада 2019

Міськрайонний ЦНАП надає 143 послуги

м. Миргород Полтавська З 21 грудня 2019

ЦНАП надає 179 послуг

Веселівська селищна ОТГ Запорізька З 28 лютого 2018

Селищно-районний ЦНАП надає 124 послуги

м. Білгород-Дністровський Одеська З грудня 2019

Міськрайонний ЦНАП надає 181 послугу

Учасники стажування матимуть змогу на практиці отримати відповіді на важливі питання, побачити зсередини та взяти участь у роботі іншого ЦНАП, за результатами стажування впровадити необхідні зміни з покращення якості надання адміністративних послуг у ЦНАП, в якому вони працюють.

Ви можете подати заявку на участь у стажуванні за посиланням: https://ru.surveymonkey.com/r/UleadInternship

Тривалість стажування: 5 днів

Дати: Стажування відбуватиметься у три хвилі і буде проходити з вересня по листопад 2020.

Умови участі:

Проживання та проїзд: Програма забезпечує проїзд (потягом, автобусом) та проживання  учасників стажування, також оплачуються добові витрати (добові витрати перераховуються після завершення стажування).

Термін подачі заявок: прийом заявок продовжено до 18 вересня включно.

Подача заявки на участь у стажуваннях є попередніми індикатором актуального попиту на стажування і не є гарантією участі. Остаточне рішення буде прийнято безпосередньо перед стажуванням з урахуванням останніх новин з Міністерства охорони здоров’я.

Залежно від епідеміологічної ситуації на національному та регіональному рівнях, Програма в праві регулювати кількість учасників, календар стажувань і список ЦНАП за географічною ознакою.

У разі запитань, звертайтеся до координатора програми стажувань Бакланової Олександри електронною поштою Oleksandra.Baklanova@ulead.org.ua

Поділитися: