Програма «U-LEAD з Європою» передала чотири проєкти будівництва ЦНАП Уряду України

В рамках реалізації Початкової Фази та Фази Впровадження Програми «U-LEAD з Європою» в частині покращення якості надання адмінпослуг для населення (2016-2021 рр.)  розроблено чотири проєкти будівництва центрів надання адміністративних послугу Миколаївській громаді (Сумська область), Полонській громаді (Хмельницька область), Новосанжарській громаді (Полтавська область) та Великобурлуцькій громаді (Харківська область)

В рамках реалізації Початкової Фази та Фази Впровадження Програми «U-LEAD з Європою» в частині покращення якості надання адмінпослуг для населення (2016-2021 рр.)  розроблено чотири проєкти будівництва центрів надання адміністративних послуг у Миколаївській громаді (Сумська область), Полонській громаді (Хмельницька область), Новосанжарській громаді (Полтавська область) та Великобурлуцькій громаді (Харківська область). Енергоефективні адміністративні будівлі нових Центрів були спроєктовані за рахунок коштів Програми «U-LEAD з Європою». Будівлі ЦНАП у Миколаївській, Полонській громадах були збудовані, а у Новосанжарській громаді буде збудовано за рахунок коштів Програми «U-LEAD з Європою».

З метою стійкого розвитку та передачі напрацювань Програми Уряду України, повна проєктна документація на будівництво чотирьох центрів розміщена за посиланням: https://tsnap.ulead.org.ua/projects-cnap/

Візуалізації будівництва були направлені у Міністерство цифрової трансформації України та у Міністерство розвитку громад та територій України.

Проєкти будівництва можуть бути використані органами місцевого самоврядування для створення центрів надання адміністративних послуг в Україні.

Водночас звертаємо увагу, що з досвіду Програми у більшості громад для створення ЦНАП доцільно використовуватися насамперед наявні адміністративні будівлі або інші підходящі приміщення, з умовою облаштування у них відкритого простору для обслуговування суб’єктів звернення, та належного безбар’єрного доступу усіх категорій відвідувачів.

Поділитися: