Програма «U-LEAD з Європою» передала чотири проєкти будівництва ЦНАП Уряду України

В рамках реалізації Початкової Фази та Фази Впровадження Програми «U-LEAD з Європою» в частині покращення якості надання адмінпослуг для населення (2016-2021 рр.)  розроблено чотири проєкти будівництва центрів надання адміністративних послугу Миколаївській громаді (Сумська область), Полонській громаді (Хмельницька область), Новосанжарській громаді (Полтавська область) та Великобурлуцькій громаді (Харківська область)

В рамках реалізації Початкової Фази та Фази Впровадження Програми «U-LEAD з Європою» в частині покращення якості надання адмінпослуг для населення (2016-2021 рр.)  розроблено чотири проєкти будівництва центрів надання адміністративних послугу Миколаївській громаді (Сумська область), Полонській громаді (Хмельницька область), Новосанжарській громаді (Полтавська область) та Великобурлуцькій громаді (Харківська область). Енергоефективні адміністративні будівлі нових Центрів були спроєктовані за рахунок коштів Програми «U-LEAD з Європою». Будівлі ЦНАП у Миколаївській, Полонській громадах були збудовані, а у Новосанжарській громаді буде збудовано за рахунок коштів Програми «U-LEAD з Європою».

З метою стійкого розвитку та передачі напрацювань Програми Уряду України, повна проєктна документація на будівництво чотирьох центрів розміщена за посиланням: https://tsnap.ulead.org.ua/projects-cnap/

Візуалізації будівництва були направлені у Міністерство цифрової трансформації України та у Міністерство розвитку громад та територій України.

Проєкти будівництва можуть бути використані органами місцевого самоврядування для створення центрів надання адміністративних послуг в Україні.

Водночас звертаємо увагу, що з досвіду Програми у більшості громад для створення ЦНАП доцільно використовуватися насамперед наявні адміністративні будівлі або інші підходящі приміщення, з умовою облаштування у них відкритого простору для обслуговування суб’єктів звернення, та належного безбар’єрного доступу усіх категорій відвідувачів.

Поділитися: