Проект «EGOV4UKRAINE» у рамках «U-LEAD з Європою» та українська ІТ компанія почнуть розробку інформаційної системи для ЦНАП

В результаті публічних закупівель, проведених проектом «EGOV4UKRAINE» у рамках Програми «U-LEAD з Європою», українська ІТ-компанія «Soft Xpansion Ukraine» здійснить розробку ефективної інформаційної системи для Центрів надання адміністративних послуг в Україні

Інформаційну систему буде представлено у вигляді «хмарного» рішення для ЦНАП, щоб мінімізувати інвестиції в ІКТ системи та місцеву ІКТ підтримку. Інформаційна система для ЦНАП буде реалізована протягом наступних трьох років.

За словами керівника проекту «EGOV4UKRAINE» Марі Педак, реалізація нової інформаційної системи стане значним шансом, зокрема для невеликих ЦНАП, зробити крок у цифрову еру: «Доступ до державних реєстрів та активний обмін даними відрізняє цю інформаційну систему від інших та робить працю адміністраторів ЦНАП у 10 разів швидшою та ефективнішою. Запровадження інформаційної системи – це питання доброї волі, і протягом реалізації проекту ЦНАПи будуть користуватись нею безкоштовно».

Інформаційна система забезпечить сучасне робоче середовище для адміністраторів ЦНАП, дозволивши керувати документообігом в електронному вигляді, а також надасть доступ до даних державних реєстрів. Більше того, дана інформаційна система матиме функціонал дистанційного управління, що забезпечить швидку підтримку з боку ІКТ експертів.

Розробка інформаційної системи здійснюється в рамках «U-LEAD з Європою» – міжнародної програми, яка фінансується Європейським Союзом та його країнами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією.

Поділитися: