Посол Матті Маасікас, Голова Представництва ЄС в Україні, про фінансування ЦНАП

Під час онлайн-конференції «Досягнення та виклики у сфері адмінпослуг 2020 - 2021», що відбулася 8 грудня 2020 року, Посол Матті Маасікас, Голова Представництва ЄС в Україні звернувся до учасників заходу

Посол Матті Маасікас зазначив:

«Якщо говорити про майбутнє у сфері покращення якості надання адмінпослуг, деякі ключові виклики залишаються. Основними з них є створення необхідної інфраструктури у громадах та передача функцій з надання послуг з районного рівня громадам. Тому ми закликаємо українську владу робити подальші кроки у розвитку доступних та якісних послуг відповідно до Європейських стандартів. Зокрема, ми закликаємо прийняти законопроєкт №4380. Він має на меті зробити плату за адмінпослуги прозорою і доступною. Це допоможе запобігти місцевій корупції та поповнити місцеві бюджети.

Більше того, ми закликаємо уряд підтримувати новостворені громади шляхом фінансування створення належних ЦНАП для забезпечення доступу до послуг. Для вирішення цих викликів я закликаю новообраних голів працювати разом, обмінюватися досвідом та будувати ще міцніші партнерські відносини.

ЄС та Програма «U-LEAD з Європою» продовжуватимуть надавати необхідну підтримку та консультувати український Уряд і громади щодо покращення якості надання державних послуг, а отже життя громадян».

Повний виступ Посла дивіться у відео: https://youtu.be/VDmZ05gqC3g

Поділитися: