Понад 2 мільйони мешканців громад отримують послуги у ЦНАП створених за підтримки Програми «U-LEAD з Європою»

Минулого тижня ще у двох громадах розпочали роботу центри надання адміністративних послуг, створені та модернізовані за підтримки Програми «U-LEAD з Європою». Загалом, Програма підтримала 107 громад та міст України у створенні належних ЦНАП, які надають адміністративні послуги понад 2.1 млн мешканців

3 грудня у Ганнопільській сільській ОТГ Хмельницької області розпочав роботу новий сучасний ЦНАП. Жителі громади отримуватимуть 123 адміністративні послуги, серед яких: реєстрація місця проживання та актів цивільного стану, реєстрація земельних ділянок, нотаріальні та соціальні послуги. Всі співробітники ЦНАП та актив громади пройшли тренінги з підвищення кваліфікації за спеціальною п’яти модульною програмою. Громада здійснила ремонт приміщення за рахунок місцевого бюджету, а Програма надала меблі, техніку, програмне забезпечення, а також дитячий куточок для ЦНАП.

6 грудня у Козинській ОТГ Рівненської області відкрився сучасний ЦНАП, а також 4 віддалених робочих місць у селах Нова Пляшева, Добриводи, Березини, Іващуки. Завдяки такій системі надання адмінпослуг в ОТГ, мешканці громади отримали доступ до 119 послуг в основному ЦНАП і 50 послуг на ВРМ. Громада провела ремонт приміщення та облаштувала його для осіб з інвалідністю, забезпечила ЦНАП меблями та технікою, а Програма надала інституційну підтримку, а також меблі, техніку, програмне забезпечення для одного ВРМ. Всі співробітники ЦНАП та ВРМ пройшли тренінги з підвищення кваліфікації, спеціально розроблені українськими, шведськими та естонськими експертами Програми «U-LEAD з Європою».

Поділитися: