Політика у сфері адмінпослуг: обговорення потреб та пропозицій для вирішення

Експертною групою розроблено детальний перелік питань, що впливають на якість надання адміністративних послуг населенню. Наша мета – покращити надання адмінпослуг через створення належних та ефективних ЦНАП, насамперед в ОТГ. Пропонуємо долучитися до обговорення потреб та пропозицій до їх вирішення

Шановні колеги, починаємо обговорення механізмів покращення законодавства у сфері наданя адмін послуг населенню. До вашої уваги ключові проблеми в кожному сегменті.
Загальні питання розвитку системи ЦНАП – пропозиції по внесенню змін до закону про адміністративні послуги:

 

Ключові проблеми якості надання соціальних та пенсійних послуг:

Ключові проблеми якості надання паспортних послуг, реєстрації місця проживання, реєстрації актів цивільного стану:

Ключові проблеми законодавства у сферах реєстрації нерухомості та бізнесу, реєстрації земельних ділянок та видачі відомостей з ДЗК:

Проблемні питання сталості ЦНАП та супутніх послуг в ЦНАП:

Будь ласка, долучайтеся до обговорення: пишіть в коментарях номер(-и) тверджень, які ви вважаєте найактуальнішими з-поміж інших.

Також запрошуємо долучитися до детального обговорення: якщо ви бажаєте додати розгорнутий коментар, будь ласка, пишіть пропозиції у відкритому документі, авторизувавшись через g-mail або підписавши ваш коментар. Документ для коментарів доступний за посиланням https://goo.gl/rYDqod

Детальна таблиця з причинами проблем, наслідками та пропозиціями вирішення у  форматі  pdf: https://goo.gl/aVV2i6 . Документ розроблено експертами напрямку з покращення якості надання адмінпослуг Програми «U-LEAD з Європою» за результатами Початкової фази та аналізу законодавства  (станом на 12.09.2018).

Чекаємо на ваші коментарі та пропозиції до 15 жовтня.

Поділитися: