П’ять громад у Миколаївській, Вінницькій та Харківській областях модернізували ЦНАП за підтримки Програми «U-LEAD з Європою»

На початок останнього місяця #осені_відкриттів за підтримки Програми відкрито 52 належних ЦНАП, які надають якісні адміністративні послуги у комфортних умовах 715 тисячам мешканцям громад. До кінця року свої двері відчинять ще 82 належних Центри надання адміністративних послуг створені або модернізовані до налезних за підтримки Програми «U-LEAD з Європою».

Минулого тижня п’ять ЦНАП розпочали роботу після модернізації у таких громадах:

Завдяки співпраці з Програмою, Центр у селі Боромля, який тепер надає 115 адміністративних послуг, отримав інституційну підтримку, співробітники пройшли п’ятимодульну навчальну програму з підвищення кваліфікації, розроблену українськими та шведськими експертами, а кожне з 5 робочих місць тепер обладнані сучасною IT-технікою та меблями. Підтримка Програми продовжується і скоро співробітники центру отримають доступ до сучасного програмного комплексу для автоматизації роботи ЦНАП – «Вулик», розробленого проєктом EGOV4UKRAINE в рамках «U-LEAD з Європою».

 

 

У селищі Олександрівка ЦНАП також отримав інституційну та фізичну підтримку Програми. 7 робочих місць, включно з двома віддаленими робочими місцями адміністраторів, зараз обладнані новою IT-технікою, меблями, а співробітники завершили навчання за п’ятимодульною системою і тепер надають 172 послуги.

 

 

 

Мешканці громади, з центром у місті Вознесенськ тепер можуть відвідати ЦНАП, який надає 175 адміністративних послуг у комфортних та сучасних умовах. Завдяки співпраці з програмою 17 робочих місць установи оснащено сучасною IT-технікою та меблями.Весь персонал також пройшов навчання з підвищення кваліфікації.

 

 

У Старовірівській громаді модернізований ЦНАП отримав устаткування меблями та необхідною IT-технікою для 6 робочих місць, включно з одним віддаленим робочим місцем адміністратора, , а персонал, який завершив навчання за п’ятимодульною системою тепер надає мешканцям громади 109 адмінпослуг. Незабаром кожне робоче місце у Центрі буде оснащено програмним комплексом для автоматизації роботи ЦНАП – «Вулик».

 

 

 

ЦНАП у громаді міста Жмеринка також отримав інституційну підтримку Програми. Всі співробітники пройшли п’ятимодульну навчальну програму з підвищення кваліфікації, розроблену українськими та шведськими експертами. Тепер Центр у Жмеринці надає 159 адміністративних послуг.

 

 

Поділитися: