Хмельниччина – лідер зі створення ЦНАПів в рамках програми U-LEAD, Компонент 2, початкова фаза

6 квітня 2017 року в Хмельницькому відбувся прес-сніданок, присвячений створенню шести Центрів надання адміністративних послуг (ЦНАП) в об’єднаних територіальних громадах Хмельницької області

6 квітня 2017 року в Хмельницькому відбувся прес-сніданок, присвячений створенню шести Центрів надання адміністративних послуг (ЦНАП) в об’єднаних територіальних громадах Хмельницької області.

Проект «Створення центрів надання адміністративних послуг та підвищення поінформованості населення про місцеве самоврядування» здійснюється в рамках програми U-LEAD та фінансується Європейським Союзом та його державами-членами – Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією.

Фіналістами для отримання допомоги по створенню ЦНАПів в рамках проекту ULEAD в Хмельницькій області стали: Славутська ОТГ, Старосинявська ОТГ, Чемеровецька ОТГ, Полонська ОТГ, Меджибіжзька ОТГ, Новоушицька ОТГ.

В рамках співпраці громади отримають допомогу для покращення доступу населення до адміністративних послуг. Фінансування передбачене на ремонт і обладнання Центрів адміністративних послуг, навчання фахівців та інформування населення про діяльність Центрів.

За словами Марії Горностай, керівника команди в Україні: “Проект U-LEAD, Компонент 2 має на меті відкриття не менш нід 400 Центрів Адмінпослуг в об’єднаних територіальних громадах України до 2020 року. І вже протягом 2017 року ми відкриємо мінімум 24 ЦНАПи, з яких 6 – в Хмельницькій області. Серед них буде інноваційна модель мобільного робочого місця, яка дозволить максимально наблизити адміністративні послуги навіть до віддалених невеликих населених пунктів, і вперше буде запущена в Славутській об’єднаній територіальній громаді”.

Поділитися: