Ще 12 громад отримають фінансування на створення ЦНАП від U-LEAD

У Києві оголосили громади, які отримають фінансування на створення Центрів надання адміністративних послуг в рамках проекту U-LEAD, Компонент 2 «Створення центрів надання адміністративних послуг та підвищення поінформованості населення про місцеве самоврядування» у частині розбудови Центрів адміністративних послуг. U-LEAD є спільною програмою Європейського Союзу та його держав-членів - Данії, Естонії, Німеччини, Польщі та Швеції

У Києві оголосили громади, які отримають фінансування на створення Центрів надання адміністративних послуг в рамках програми U-LEAD, Компонент 2: «Створення ЦНАП та підвищення поінформованості населення про місцеве самоврядування». U-LEAD є спільною програмою Європейського Союзу та його держав-членів – Данії, Естонії, Німеччини, Польщі та Швеції.

Фіналістами для отримання допомоги по створенню ЦНАПів стали:

  1. Іршанськ (Житомирська обл.)
  2. Краснопілля (Сумська обл.)
  3. Миколаївка (Сумська обл.)
  4. Стара Синява (Хмельницька обл.)
  5. Чемерівці (Хмельницька обл.)
  6. Глобино (Полтавська обл.)
  7. Калита (Київська обл.)
  8. Северинівка (Вінницька обл.).

Фіналістом по отриманню допомоги на створення віддаленого робочого місця стала Білозірська ОТГ (Черкаська обл).

Фіналістом по отриманню допомоги на створення мобільного робочого місця стала Славутська ОТГ (Хмельницька обл).

В планах програми U-LEAD, Компонент 2, початкова фаза планується відкриття не менше ніж 24 ЦНАП в створених об’єднаних громадах до кінця 2017 року і не менше 400 центрів до кінця 2020 року.

Загальний розмір фінансування – 800 тисяч євро.

Перелік громад, які вже отримали фінансування від проекту можна переглянути за посиланням http://bit.ly/2mzYJ57

За словами В’ячеслава Негоди, першого заступника Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства: «Об’єднані громади стають новими центрами соціально-економічного розвитку регіонів і мають шанс зрівнятися за привабливістю з великими містами, бо надають мешканцям дедалі більше послуг, створюють можливості для якісного навчання, відпочинку, ведення бізнесу».

Мартін Хагстрьом, Посол Швеції в Україні  переконаний, що кінцевою метою реформи децентралізації в Україні є досягнення та підтримка високого рівня життя для звичайних громадян України. Важливим аспектом реформи є надання високоякісних адміністративних послуг для всіх громадян і приватного сектора. За словами пана Посла: «ЄС і його держави-члени, в тому числі Швеція, віддані підтримці проведення реформи децентралізації в Україні, яка крім іншого передбачає розширення потенціалу місцевих громад».

Поділитися: