На базі облаштованого ЦНАП Гостомельскої ОТГ проведено тренінги для працівників

31 липня та 1 серпня для працівників виконавчого комітету Гостомельської селищної ради  – майбутніх працівників ЦНАП було проведено тренінги, на яких вони мали можливість вивчити роль органів місцевого самоврядування в обслуговуванні громади та реалізації власних та делегованих повноважень в сфері надання адміністративних послуг

Протягом навчання працівники мали можливість охарактеризувати адміністративні послуги, проаналізувати типові проблеми, з якими стикаються суб᾽єкти надання адміністративних послуг та визначити шляхи їх подолання. Учасниками тренінгу було розглянуто порядок надання адміністративних послуг та параметри оцінки їх якості.

Тренінги проводили досвідчені фахівці в галузі надання адміністративних послуг: начальник управління «ЦНАП у м.Суми» Алла Стрижова та заступник начальника відділу управління «ЦНАП у м.Суми» Катерина Єременко, які отримали високу оцінку за результатами своєї роботи від працівників виконкому Гостомельської селищної ради.

У свою чергу наші гості були вражені позитивними змінами, які відбуваються у Гостомелі, належною інфраструктурою та благоустроєм громади.

Нагадаємо, що все це відбулося завдяки підтримці програми U-LEAD Компонент 2, початкова фаза: «Покращення якості місцевих послуг для населення», реалізацією якої займається компанія SKL International. Мета такої підтримки – зробити процеси надання адміністративних послуг якісними, доступними та прозорими для громадян.

Поділитися: