Мозковий штурм для вибору назви інформаційної системи ЦНАП

Команда EGOV4UKRAINE та партнери з SKL International та Державного агентства електронного урядування України провели спільний мозковий штурм з метою пошуку назви інформаційної системи ЦНАП

За словами Марі Педак, керівника проекту EGOV4UKRAINE, влучне ім’я полегшує спілкування між членами команди, партнерами та донорами. «Трембіта» – система обміну даними, запущена в минулому році, є гарним прикладом того, як вдала назва працює для ефективного спілкування. До цього нам доводилося використовувати дуже довгі пояснення, тепер ми лише кажемо «Трембіта», і кожен учасник вже знає про що ми говоримо. Мета цього мозкового штурму була в тому, щоб розпочати процес вибору назви, і тепер ми раді рухатися далі, обговорювати обрані варіанти з усіма зацікавленими сторонами», – зазначила Марі Педак.

На початковому етапі мозкового штурму згенеровано більше 100 пропозицій назви, з яких вибрано 10 найбільш релевантних для обговорення з зацікавленими сторонами.

Інформаційна система ЦНАП зараз знаходиться у стадії розробки та буде впроваджена проектом EGOV4UKRAINE у рамках реалізації програми «U-LEAD з Європою» протягом наступних двох років.

Поділитися: