Інформація до уваги громад-учасниць Раунду 2

Інформуємо вас про такі події у впровадженні раунду 2 Програми «U-LEAD з Європою», Компонент 2 «Підтримка для покращення якості надання адміністративних послуг», яка фінансується Європейським Союзом та його державами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією, і реалізується Шведським агентством з питань міжнародної співпраці та розвитку (Sida)

Протягом травня-грудня 2019 року було досягнуто таких результатів:

  1. Триває надання інституційної підтримки для створення або модернізації ЦНАП. 76 громад завершили підготовку в рамках -п’яти-модульної навчальної програми і більш ніж 4000 учасників взяли участь у тренінгах.
  2. Перші 8 громад раунду 2 отримали меблі. Постачання меблів буде тривати з січня 2020 року і завершиться у березні 2020.
  3. Постачання інформаційних вивісок та ознакування триває протягом періоду грудень 2019 – січень 2020.

Просимо звернути увагу на те, що процеси проведення тендеру на ІТ-обладнання тривають, але з деякими затримками. Тому, на превеликий жаль, поставки розпочнуться не раніше травня-червня 2020 року. Ми шкодуємо про цю затримку, яка поза нашим контролем. Для тих із вас, хто подав заяву на програмний комплекс для ЦНАП «Вулик», будь ласка, зверніть увагу, що навчання і доступ до системи можуть бути надані Програмою (проєктом EGOV4UKRAINE, що є частиною Програми) лише після того, як ІТ-обладнання буде в наявності.

Офіційний лист за посиланням.

 

Поділитися: