Головний експерт Програми “U-LEAD з Європою” по покращенню якості місцевих послуг для населення: «Усі зміни в сфері децентралізації мають відбуватися в інтересах громадян»

Як міжнародна допомога сприяє реформуванню системи надання адміністративних послуг в ОТГ розповів учасникам Міжнародної конференції «Стан та перспективи реформування системи надання адміністративних послуг. Децентралізація повноважень у сфері надання адміністративних послуг» головний експерт Програми «U-LEAD з Європою – покращення якості місцевих послуг для населення» Віктор Тимощук.

Як міжнародна допомога сприяє реформуванню системи надання адміністративних послуг в ОТГ розповів учасникам Міжнародної конференції «Стан та перспективи реформування системи надання адміністративних послуг. Децентралізація повноважень у сфері надання адміністративних послуг» головний експерт Програми “U-LEAD з Європою” по покращенню якості місцевих послуг для населення Віктор Тимощук.

Пан Тимощук розповів про діяльність програми “U-LEAD з Європою”в сфері відкриття ЦНАП в об’єднаних територіальних громадах. Та наголосив на необхідності правильного розуміння суті ЦНАП – насамперед як інтегрованого офісу у якому надаються найнеобхідніші громадянам послуг, в тому числі «швидкі послуги» надаються невідкладно.

На конференції також обговорювалися питання: функціонування системи надання адміністративних послуг, у тому числі в ОТГ; запровадження надання найпопулярніших адміністративних послуг через центри надання адміністративних послуг; електронного врядування в системі надання адміністративних послуг та ін.

Захід організований Міністерством економічного розвитку та торгівлі України спільно з проектом GIZ «Реформа управління на сході України ІІ».

Поділитися: