Геннадій Зубко та посли G7 відвідали ЦНАП у Кіптівській ОТГ та обговорили актуальні питання реформи децентралізації

Країни G7 надають системну допомогу у впровадженні в України реформ, зокрема децентралізації. Це безпрецедентний приклад, коли навколо однієї реформи – децентралізації, об’єдналися всі міжнародні партнери і взяли в роботу кожен свій напрямок – медицину, освіту, адміністративні сервіси, планування територій тощо. І у кожний напрям вони залучають кращий європейський і світовий досвід

Сьогодні Україна – це успішний приклад з точки зору залучення найкращих принципів демократичного управління. Дякую послам G7 за спільну роботу.  Про це сказав Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко під час спільної з послами країн G7 поїздки  до Кіптівської ОТГ на Чернігівщині.

Під час поїздки дипломати відвідали Кіптівський ЦНАП, модернізований за підтримки програми «U-LEAD з Європою». Сьогодні ЦНАП надає мешканцям сучасний та зручний сервіс навіть у маленькій 5-тисячній громаді. ЦНАП надає 97 послуг,  працює програмне забезпечення для швидкої обробки даних. В центрі облаштований дитячий куточок, місце для самообслуговування. Для максимальної доступності послуг мешканцям віддалених населених пунктів, працюють віддалені робочі місця адміністраторів ЦНАП.

Дипломатична делегація високо оцінила роботу громади та Програми по створенню ЦНАП в Кіптівській ОТГ та дізналася більше про Фазу впровадження, в рамках якої буде створено та модернізовано до 600 ЦНАП України.

Посли G7 відзначили успішність реформи децентралізації та запевнили у подальшій підтримці її впровадження. Посол Канади Роман Ващук зазначив, що децентралізація в Україні, це коли «кожний регіон, кожне село, кожна громада може взяти у свої руки свою долю й залучити до співпраці міжнародного партнера». Він відзначив, що на прикладі роботи Кіптівського ЦНАПу видно, як використовується міжнародний досвід і стандарти у системі надання адмінпослуг.

   
Поділитися: