Естонія та ЄС допоможуть Україні з реалізацією програмного рішення з безпечного обміну даними

Академія електронного урядування провела державні закупівлі в рамках проекту EGOV4UKRAINE української програми підтримки адміністративної реформи U-LEAD

Академія електронного урядування провела державні закупівлі в рамках проекту EGOV4UKRAINE української програми підтримки адміністративної реформи Програми U-LEAD, 2-й компонент. У результаті консорціум естонсько-українських компаній Cybernetica AS та Soft Xpansion Україна створить медіа-інституційний безпечний обмін даними для України.

Рішення з обміну даними дасть державним органам та центрам обслуговування доступ до інформації, що міститься в національних регістрах, і тим самим забезпечить швидке та якісне надання державних послуг. Рішення щодо обміну даними буде впроваджено до кінця 2017 року.

Рішення з обміну даними UXP (Уніфікована платформа обміну/Unified eXchange Platform) має бути реалізованим в Україні в якості вдосконаленої версії програмного рішення “X-Road”, яке використовується в Естонії з 2001 року, і допоки працює без будь-яких значних збоїв. Таке ж рішення використовується у Фінляндії, Намібії та Гаїті.

 

Поділитися: