Експерти Програми відвідали громади Донецької та Луганської областей

Цього тижня експерти напряму з покращення якості надання адмінпослуг для населення відвідали громади Донецької та Луганської областей, які були відібрані у другому раунді Фази Впровадження Програми «U-LEAD з Європою»

З-поміж 5 заявок з Луганської області було відібрано три громади, а з 11 заявок з Донецької області будо відібрано сім громад.

Команда експертів відвідала Білокуракинську, Красноріченську громади та смт Троїцьке у Луганській області та Соледарську, Шахівську громади, міста Вугледар, Мирноград, Новгородівка, Торецьк, Часів Яр у Донецкій області.

Під час візитів відбулися зустрічі з керівництвом громад та фахівцями в сфері адмінпослуг, експерти детально розповіли про Фазу Впровадження та підтримку, яку можуть отримати громади цих областей на створення та модернізацію ЦНАП.

За результатами візитів, для спроможних громад будуть розроблені Технічні Завдання для створення та модернізації ЦНАП. Нагадаємо, що громади з Донецької та Луганської областей мали можливість взяти участь в другому раунді Фази Впровадження Програми «U-LEAD з Європою» на отримання інституційної допомоги по створенню належного ЦНАП та навчання співробітників ЦНАП.

    

Поділитися: