Доступні адмінпослуги для людей з інвалідністю в Тячівській громаді

Любов Зеленко та її донька Світлана – мешканці невеличкого містечка Тячів на Закарпатті, центрі Тячівської об’єднаної громади. Мама і донька є людьми з інвалідністю,  Світлана пересувається лише на інвалідному візку. Любов Зеленко каже, що Тячівський ЦНАП - чи не єдине місце з усієї інфраструктури міста, куди її донька змогла потрапити.

До всіх фактів та історій

«Кожна мати мене зрозуміє, коли почує, як це – залишати свою дитину беззахисну на тротуарі, коли є невідкладна необхідність візиту до приміщення – неважливо це магазин або державна установа. Коли ми вперше потрапили разом до приміщення ЦНАП, ми справді відчули себе жителями країни, яка піклується про громадян. Я взагалі не зустрічала в державних установах такої атмосфери, як у нашому ЦНАП. Персонал – надзвичайно ввічливий та привітний, таке враження, що їх відбирали на конкурсі кращих робітників. Ми зверталися до ЦНАП декілька разів, і кожного разу реальність перевершувала очікування. Довідку про склад сім’ї я отримала за 5 хвилин, заявку на матеріальну допомогу оформила за один візит, а через декілька днів отримала смс-повідомлення, що заява верифікована і допомога буде нарахована. Все просто та дуже комфортно», –  захопливо ділиться Любов Зеленко враженнями про роботу ЦНАП.

«Мені здається, що Тячівці поки не до кінця зрозуміли, як їм повезло з ЦНАП. Ну а ми з донькою нарешті почали сподіватися, що невдовзі в нашому містечку з’являться й інші будівлі, куди ми зможемо завітати разом», – додає вона.

Поділитися:
До всіх фактів та історій