До відома учасників Раунду 1 Фази Впровадження Програми «U-LEAD з Європою»

Щодо програмного забезпечення MS Office

Шановний пане/пані Голово!

Користуючись нагодою, дозвольте засвідчити Вам свою повагу та подякувати за партнерство з Програмою «U-LEAD з Європою», зокрема щодо виконання Технічних Завдань Раунду 1 Фази Впровадження Програми.

Згідно з Угодою про партнерство, підписаною між компанією НІРАС Швеція (НІРАС) та громадами-учасниками Програми щодо реалізації Технічних Завдань Раунду 1, у рамках фізичної підтримки громади отримують меблі, обладнання та ознакування згідно з Технічними Завданнями затвердженими у встановленому порядку.

Кожне технічне завдання містить перелік зобов’язань Програми та відповідної громади, метою яких є організація якісного надання адміністративних послуг (ЦНАП) користувачам шляхом відкриття (або модернізації) центру надання адміністративних послуг громади  і організації його роботи згідно високих стандартів, визначених у посібниках Програми.

Компанія НІРАС здійснює реалізацію проекту у відповідності із затвердженими Технічними Завданнями та у межах виділеного бюджету. Зокрема, кожне Технічне Завдання містить розділ щодо забезпечення ЦНАП належним ІТ обладнанням та програмним забезпеченням та відповідно – зобов’язання сторін для реалізації цього завдання.

Технічними Завданнями передбачено постачання операційних систем для всіх робочих місць, які постачаються Програмою громадам. Водночас, технічними завданнями та бюджетом проекту не передбачалось постачання спеціалізованого програмного забезпечення (зокрема – офісних програмних продуктів) за рахунок Програми. Відповідно придбання та встановлення таких програмних продуктів на автоматизовані робочі місця  ЦНАП має забезпечуватися за рахунок громади.

Зі своєї сторони, компанія НІРАС здійснює заходи для полегшення виконання цього завдання громадами. Зокрема, у рамках виконуваних контрактів та угод з постачальниками ІТ обладнання, на кожному автоматизованому робочому місці встановлюється і розгортається офісне програмне забезпечення компанії Microsoft у режимі 30-денної безоплатної ліцензії.

Також компанія НІРАС звернулася до постачальника ІТ обладнання з проханням надати інструкцію для громад з питання закупівлі та активації ліцензій на офісне програмне забезпечення, яке встановлене на робочих місцях у режимі тимчасової безоплатної ліцензії.

Сподіваємося, що зазначені вище питання, не стануть на заваді нашій спільній продуктивній роботі із забезпечення доступності та належної якості надання адміністративних послуг у ЦНАП громад – учасниць Програми.

Дякуємо вам за плідну співпрацю.

З повагою,

Анастасія Єрмошенко, керівник проекту від НІРАС Швеція

Лист громадам-учасницям Раунду 1

Поділитися: