До системи «Трембіта» долучилося понад 60 ІТ експертів

Понад 60 ІТ спеціалістів пройшли підготовку з використання системи «Трембіта» в рамках тренінгів для адміністраторів базових компонентів проведених проектом «EGOV4UKRAINE» цього тижня

Учасниками стали найближчі партнери проекту, які допоможуть своїм організаціям об’єднати їх бази даних та реєстри із системою «Трембіта» з метою створення електронних сервісів. Тренінги для ІТ експертів проводились Юрієм Копитіним від проекту «EGOV4UKRAINE» та Дмитром Шевченком із компанії «SoftXpansion» (Україна).

У тренінгах узяли участь наступні організації та інституції: Державна міграційна служба України, Державна фіскальна служба, Міністерство внутрішніх справ, Міністерство фінансів України, Центральна виборча комісія, Пенсійний фонд України, Національна поліція України, «Інформаційно-обчислювальний центр» Міністерства соціальної політики України, Державне підприємство «Центр Державного земельного кадастру», Державне підприємство «Документ» та Державна установа «Відкриті публічні фінанси».

Розробка та впровадження програмного рішення для обміну даними під назвою «Трембіта» в Україні проводиться за підтримки проекту «EGOV4UKRAINE» в рамках Програми «U-LEAD з Європою».

 

Юрій Копитін та Дмитро Шевченко розповідають учасниками про особливості систем «Трембіта»

 

Поділитися: