Чемеровецька ОТГ підписала меморандум з ключовими державними установами про створення ефективних механізмів доступу громадян до адмінпослуг

Учасники меморандуму офіційно підтвердили наміри створювати ефективні та прозорі механізми доступу громадян до адміністративних послуг

12 липня 2017 року відбулось підписання меморандуму про співробітництво ЦНАПом Чемеровецької міської ради та Чемеровецьким районним сектором Державної міграційної служби України у Хмельницькій області, Чемеровецьким відділенням Головного управління Держгеокадастру у Хмельницькій області, Управлінням Держпродспоживслужби у Чемеровецькому районі, Чемеровецьким районним сектором Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області, Чемеровецьким районним центром зайнятості, Чемеровецьким відділенням Городоцького об’єднаного управління  Пенсійного фонду України у Хмельницькій області.

Учасники меморандуму офіційно підтвердили наміри створювати ефективні та прозорі механізми доступу громадян до адміністративних послуг.

В результаті підписання меморандуму населення громади отримає ширший спектр адміністративних послуг в форматі «єдиного вікна» без черг та візитів до кабінетів чиновників.

Представники 2-го компоненту програми U-LEAD  переконані – така  співпраця – ще один  крок на шляху України до країни сервісних послуг,  де в центрі завжди людина.

Проект «Створення ЦНАПів та підвищення поінформованості населення про місцеве самоврядування» здійснює наступні напрямки роботи:

 

Поділитися: