Більше мільйона мешканців отримують якісні послуги у належних ЦНАП, модернізованих та створених за підтримки Програми «U-LEAD з Європою»

72 громади України, в яких проживають більше мільйона мешканців, створили за підтримки «U-LEAD з Європою» належні ЦНАП, в яких послуги надаються швидко, якісно та у комфортних умовах. До закінчення року на нас чекають ще 63 відкриття таких ЦНАП, а сьогодні розповідаємо про вісім громад, які закінчили співпрацю з Програмою за минулі сім днів

🔹 Громада міста Світловодськ, Кіровоградської області

🔹 Краснопільська ОТГ, Вінницької області

🔹 Витвицька ОТГ, Івано-Франківської області

🔹 Зноб-Новгородська ОТГ, Сумської області

🔹 Куликівська ОТГ, Чернігівської області

🔹 Сатанівська ОТГ, Хмельницької області

🔹 Матусівська ОТГ, Черкаської області

🔹 Покровська ОТГ, Дніпропетровської області.

45 000 мешканців громади міста Світловодськ отримали доступ до 184 послуг у новенькому ЦНАП. Всі співробітники установи пройшли навчальний курс з підвищення кваліфікації, який розробили українські та шведські експерти Програми «U-LEAD з Європою», а кожне з одинадцяти робочих місць оснащене Програмою IT-технікою та новими меблями. Співробітники нового ЦНАП отримають доступ до сучасного програмного комплексу для автоматизації роботи ЦНАП – «Вулик», який було розроблено проєктом EGOV4UKRAINE в рамках «U-LEAD з Європою». Весь персонал пройде навчання по роботі з комплексом.

У Краснопілці розпочав роботу новий спільний ЦНАП, який надаватиме 148 адмінпослуг жителям громади та району. Сім співробітників центру, у тому числі адміністратор віддаленого робочого місця, пройшли навчальну програму з підвищення кваліфікації. Всі вони тепер працюють на робочих місцях, які Програма устаткувала меблями та IT-технікою. Команда Центру скоро почне працювати з комплексом для автоматизації роботи ЦНАП – «Вулик».

У гірській Витвицькій ОТГ 6 000 мешканців тепер зможуть отримати 125 адмінпослуг у комфортних та сучасних умовах. Команда новоствореного Центру складається з восьми працівників. Чотири з них надаватимуть послуги на віддалених робочих місцях. Кожне робоче місце стаціонарного ЦПАП та одне робоче місце у старостаті громади Програма забезпечила меблями та IT-технікою. Зовсім скоро співробітники отримають доступ до програмного комплексу «Вулик».

На Сумщині, у селищі Зноб-Новгородське, де проживають більше п’яти тисяч мешканців також відкрив свої двері новий Центр надання адміністративних послуг. Всі сім працівників Центру пройшли навчальний курс з підвищення кваліфікації, який розробили українські та шведські експерти «U-LEAD з Європою». Кожне робоче місце у модернізованому ЦНАП оснащено Програмою IT-технікою та меблями. Також зовсім скоро співробітники Центру почнуть працювати з комплексом для автоматизації роботи ЦНАП «Вулик».

Спільний Центр надання адміністративних послуг у селищі Куликівка надаватиме 94 адміністративні послуги більш ніж 16 000 мешканців громади та району. Кожне з десяти робочих місць, в тому числі чотири віддалені робочі місця адміністраторів, Програма «U-LEAD з Європою»  оснастила меблями та IT-технікою, а всі співробітники модернізованого  Центру пройшли навчальний курс з підвищення кваліфікації. Найближчим часом у місцевому ЦНАП буде інстальовано програмний комплекс «Вулик».

Належний ЦНАП Сатанівської громаді буде надавати більше ста адмінпослуг 8000 мешканців. Команда Центру пройшла навчальний курс з підвищення кваліфікації, який розробили експерти Програми «U-LEAD з Європою». Кожне з шести робочих місць устатковано Програмою IT-технікою та новими меблями.

У селі Матусів, що на Черкащині,  у новому ЦНАП мешканці громади зможуть отримати 125 адміністративних послуг. Кожне з п’яти робочих місць нової установи отримало устаткування від Програми «U-LEAD з Європою», а всі працівники пройшли навчальну програму з підвищення кваліфікації.

Спільний (міськрайонний) ЦНАП Покровської ОТГ на Дніпропетровщині надає 156 адмінпослуг 42 000 мешканців громади та району. Всі дев’ять робочих місць, включно з віддаленим робочим місцем адміністратора, оснащені меблями та IT-технікою Програмою «U-LEAD з Європою», а команда новоствореного Центру пройшли навчальний курс з підвищення кваліфікації, який розробили українські та шведські експерти Програми «U-LEAD з Європою».

Поділитися: