Анонс! Презентація-обговорення «Моделювання мережі ЦНАП та ВРМ: Карти доступності до адміністративних послуг в областях»

1 квітня 2021 року відбудеться презентація-обговорення «Моделювання мережі ЦНАП та ВРМ: Карти доступності до адміністративних послуг в областях». Карти розроблені експертом Павлом Остапенко разом з Міністерством цифрової трансформації України та за підтримки Програми «U-LEAD з Європою»

Робота над картографічним нанесенням інформації про наявні ЦНАП, їхні територіальні підрозділи та віддалені робочі місця, а також над моделюванням нових ЦНАП/ВРМ і вимірюванням доступності до них була проведена з метою розроблення пропозицій державної політики в контексті децентралізаційної реформи задля недопущення погіршення доступності до адмінпослуг та наступного поліпшення такої доступності, а також для визначення необхідних кроків та їх етапності щодо розвитку точок доступу до адмінпослуг, у тому числі шляхом державного фінансування.

Учасники заходу зможуть ознайомитися з результатами дослідження наявної мережі точок доступу до адмінпослуг, а також з моделюванням рекомендацій Мінцифри щодо майбутньої мережі ЦНАП та ВРМ, та задати запитання спікерам.

Кому буде цікавий захід:

– Керівникам органів місцевого самоврядування

– Представникам ОДА

– Профільним Асоціаціям

– Керівникам та персоналу ЦНАП

– Експертній спільноті у сфері адмінпослуг

Реєстрація є обов’язковою і відкрита до 31 березня, 17:00 за посиланням: https://forms.gle/ZhTWa1nGhrGtbgMR6

Долучайтесь!

Поділитися: