Анонс! Онлайн-презентація Посібника «Роль ЦНАП (Центрів Дія) у використанні е-послуг»

30 березня 2021 року відбудеться онлайн-презентація Посібника «Роль ЦНАП (Центрів Дія) у використанні е-послуг», розробленого експертами у сфері покращення якості надання адміністративних послуг Програми «U-LEAD з Європою» спільно з Міністерством цифрової трансформації України

Посібник покликаний роз’яснити суть і принципи надання електронних послуг, важливість інформування споживачів послуг та надання їм допомоги в самостійному отриманні е-послуг. Він показує, які переваги в майбутньому отримають громадяни та ЦНАП від поширення використання електронних послуг в Україні.

Також Посібник містить Практикум (воркшоп) для працівників ЦНАП, який включає практичні інструменти направлення громадян до використання електронних послуг та допоможе у навчанні персоналу у спілкуванні з клієнтами щодо цифрових сервісів. У додатку посібника є «Пам’ятка для працівників ЦНАП» по спрямуванню громадян до використання електронних послуг.

Під час презентації посібника у вас буде нагода ознайомитися також і зі шведським досвідом сервісних центрів по залученню громадян до самостійного користування електронними послугами, та побачити на практиці як українські ЦНАП вже застосовують електронні інструменти у своїй роботі.

Кому буде цікавий захід:

– Керівникам та персоналу ЦНАП

– Профільним Асоціаціям

– Керівникам органів місцевого самоврядування

– Експертній спільноті у сфері адмінпослуг та цифровізації.

Реєстрація є обов’язковою і відкрита до 29 березня, 15:00 за посиланням: https://forms.gle/ib9JjyxybgJLiJS2A

Долучайтесь!

Поділитися: