Анонс! Онлайн-обговорення законопроєкту № 2679 щодо оптимізації роботи ЦНАП

22 травня 2020 року, о 15:00 відбудеться публічне онлайн-обговорення законопроєкту № 2679 щодо оптимізації мережі та функціонування ЦНАП та удосконалення доступу до адмінпослуг, які надаються в електронній формі

Захід, організований напрямом з покращення якості надання адмінпослуг для населення Програми «U-LEAD з Європою», має на меті зібрати позиції зацікавлених сторін щодо ключових змін, які пропонує законопроєкт. За результатами обговорення будуть підготовлені та опубліковані можливі правки до розгляду законопроєкту у другому читанні.

До обговорення запрошується керівний склад органів місцевого самоврядування, обласних та районних державних адміністрацій, керівники ЦНАП, а також представників профільних асоціацій та центральних органів виконавчої влади.

Реєстрація на захід є обов’язковою і доступна до 12:00 20 травня 2020 року за посиланням: https://forms.gle/Hh6yupw4Q4MyHnYh6

Звертаємо увагу, що від однієї громади / установи можуть зареєструватися до 2-х осіб. Кількість місць – обмежена. Підтверджені учасники отримають посилання на конференцію електронною поштою до 18:00 21 травня.

Подія  також буде транслюватися у прямому ефірі на Фейсбук сторінці www.facebook.com/tsnap.ulead, де буде можливість залишати коментарі та пропозиції до обговорення.

Поділитися: