Анонс! Фінансова спроможність громад надавати адміністративні послуги та презентація законопроекту 4380 «Про адміністративний збір»

3 грудня о 14:00 відбудеться  обговорення фінансової спроможності органів місцевого самоврядування надавати адміністративні послуги в контексті нового закону щодо мережі ЦНАП від 03.11.2020 р., що передбачає обов'язкове створення ЦНАП у всіх територіальних громадах. А також презентація законопроекту № 4380 «Про адміністративний збір»

В рамках брифінгу розповімо:

– наскільки діючі ставки адміністративного збору є обґрунтованими?

– чи достатньо у громад коштів для створення та забезпечення функціонування ЦНАП?

– чи зручною для громадян та суб’єктів надання адміністративних послуг є діюча модель встановлення ставок адміністративного збору?

– іноземний досвід щодо встановлення плати за надання адміністративних послуг?

– як впливають ставки адмінзбору на доступність послуг для громадян?

На завершення, буде презентовано розроблений народними депутатами, представниками міністерств, асоціацій органів місцевого самоврядування та експертним середовищем законопроект №4380 «Про адміністративний збір» , що має на меті забезпечити прозорі та справедливі платежі за адміністративні послуги.

 

Спікери:

Модератор: Василь Сегін, координатор з впровадження політик напрямку з покращення якості надання адміністративних послуг Програми «U-LEAD з Європою»

Поділитися: